Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Çok kolay ve dayanıklı bir kuru alan

kuru alanın üzerine kaplumbağanın daha rahat cıkması için kullandıgınız kaymayan tabakaları,sarı bezleri fln cd kabına veya cam kuru alana neyle yapıştırıyorsunuz acaba.onuda akvaryum için kullanılan cam slkonuylamı yapıştırıyorsunuz ?

yok yok silikon kullanmanıza gerek yok onun için.. paket lastikleri ile tutturabilirsiniz bezleri ya da halıkaymazı cd kabına..

tebrik ederim.iyi düşünmüşsünüz ama resimleri yenilerseniz sevinirim.silinmişler.merak ettim doğrusu.

Kusura bakmayın arkadaşlar bir süreden beri platforma giremedim o yüzden resimleri kontrol edip yenileyemedim.En kısa zamanda aynı fotoğrafları ve yeni aldığım daha büyük paludaryumun ve içindeki benzer sistemin fotoğraflarını atıyorum

Fotoğrafları bekliyoruz yeni akvaryumunuzun da. Foruma tekrar hoşgeldiniz.

Arkadşlar birazgeç oldu ama sonunda siteden silinmiş olan eski paludaryumumun ve kuru alanının fotoğraflarıyla beraber 3 hafta önce aldığım yeni paludaryumun resimlerini ekliyorum.Bu arada benim tospişin küçüklükten şimdiye kadar olan fotoğraflarından bazılarınıda ekledim.( ekimde aldığımda 2 cm idi şimdi ise hemen hemen 10 cm)

Ekli dosyalar

• A.JPG
    A.JPG
    38.6 KB · Görüntüleme: 218
  • B.JPG
    B.JPG
    40 KB · Görüntüleme: 213
  • C.JPG
    C.JPG
    37.8 KB · Görüntüleme: 137
  • D.JPG
    D.JPG
    41 KB · Görüntüleme: 136
  • E.JPG
    E.JPG
    38.2 KB · Görüntüleme: 203
Diğer fotoğraflar

Ekli dosyalar

• J.JPG
    J.JPG
    29.5 KB · Görüntüleme: 188
  • F.JPG
    F.JPG
    38.7 KB · Görüntüleme: 127
  • G.JPG
    G.JPG
    39.4 KB · Görüntüleme: 123
  • H.JPG
    H.JPG
    44.9 KB · Görüntüleme: 203
  • I.JPG
    I.JPG
    41.7 KB · Görüntüleme: 187
fotolara devam

Ekli dosyalar

• L.JPG
    L.JPG
    56.2 KB · Görüntüleme: 112
  • M.JPG
    M.JPG
    23.7 KB · Görüntüleme: 194
  • N.JPG
    N.JPG
    22 KB · Görüntüleme: 196
  • O.JPG
    O.JPG
    21 KB · Görüntüleme: 128
  • K.JPG
    K.JPG
    44.7 KB · Görüntüleme: 196
bunlarda son fotoğraflar.Hepsini bir atamadığım için böyle oldu kusura bakmayın

Ekli dosyalar

• Ö.JPG
    Ö.JPG
    43.6 KB · Görüntüleme: 252
  • P.JPG
    P.JPG
    59.2 KB · Görüntüleme: 254
  • R.JPG
    R.JPG
    37.8 KB · Görüntüleme: 213
  • S.JPG
    S.JPG
    62.9 KB · Görüntüleme: 188
  • T.JPG
    T.JPG
    45 KB · Görüntüleme: 199
Oldukça güzel ve başarılı bir çalışma olmuş emeklerinize sağlık. Kaplumbağanızla uzun yıllar beraber olursunuz umarım.

Geri