Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Çok komik kaplumbağa karikatürleri

filozof

Altın 2 Üye
mailto:/img293/9627/20050217q.jpg

mailto:/img293/3414/246532639607.jpg

mailto:/img293/9365/662899239906.jpg

mailto:/img293/8924/borc.gif

mailto:/img293/9467/erdilvw51bv4.gif

mailto:/img293/7964/kaplumbaga2.jpg

mailto:/img293/7900/kaplumbaga2em.gif

mailto:/img293/341/kaplumbagagonzo.gif

mailto:/img293/1515/modifiyekaplumbaga.jpg

mailto:/img293/10/sigortaee7.jpg

mailto:/img293/5449/tospaga1.gif

mailto:/img293/123/yavascekim.jpg

:)çok hoşlar ama kaplumbağalar bence o kadar yavaş değil bence sonuçta koşuşup duruyorlar:)

Bunlar komikleştirilmiş ve abartılmış yoksa komik olmazdı:D

katılıyorum abartılmasa komik olmazdı. Futbolla ilgili olana bittim yavaş çekim :D

mailto:/img7/4158/n612277979953145576.jpg
By Dj_ReX

Bir tane de benden :D

aaa ben onu upload etmeyi unutmuşum saol :D hehehe bir tane daha unutmuşum onuda yarın upload ederim :D

Komik ama bir okadarda sinir bozucu :D Kaplumbagalari neden hep yavas sanarlar bilmiyorum.

Çünkü yavaşlar. Siz kaplumbağaların hepsini su kaplumbağası gibi hızlımı sanıyorsunuz..
Yazın çimenlik biryerde kaplumbağa gördüğünüz zaman gidip izleyin bakalım koşabiliyorlarmı :) oldukca yavaş hayvanlar.

Lenin' Alıntı:
Çünkü yavaşlar. Siz kaplumbağaların hepsini su kaplumbağası gibi hızlımı sanıyorsunuz..
Yazın çimenlik biryerde kaplumbağa gördüğünüz zaman gidip izleyin bakalım koşabiliyorlarmı :) oldukca yavaş hayvanlar.
Kara kaplumbagalarida okadar yavas degil arkadaslar videoya çekiyorlar gayet normal hareket ediyorlar sanirim yasi geçtikce yavasliyorlar.

kaplumbağaların genç olanları değilde büyük olanları karada yaşayanları çok yavaş oluyor

Bizim İngilizceci derste bize sürekli kaplumbağacıklar der... ben de hep " Hocam ama niye kaplumbağa? Onlar çok hızlı! Benimki uçuyor yakalanmıyor." diyorum... :D Herkes öyle sanarlar da sudaki h3allerini görseler bi... Veya su kapluşlarının karada koşturuşlarını... :D

Bu arada en son karikatürü beğenmedim... Aklıma birinin anlattığı olay geldi... Birinin kapluşu varmış... Evde o gün 4 yaşındaki kuzeni varmış. Sonra bir ara çocuğu bir yerden mi ne çağırıyorlar... Sonra küçükle kapluş kalıyor baş başa... Sonra........ Çocuk alıyor eline cımbız... Başlıyor kafasından yuyup çekmeye...Kapluşun sahibi çocuk eve bir geliyor şok! Kapluş kabuğundan çıkmış, yerler kan içinde... Canice değil mi? Yani çizgifilmlerde kapluşlar kabuktan çıkartılıyorlar ama gerçek hayatta öyle yaşayamıyorlar çünkü iç organları kabuğa yapışık..

omurgaları onların kabuğunda iç organları değil yani omurgası=kabuğu(üst kabuğu)

cahidenin son yorumunu yeni okuyabildim ve midem bulandı gerçek değil bu değilmi:(

kaplumbağalar çok tatlıda bnmde midem bulandı çook canice we gerçek heralde :(

o ne biçim bir vahşet.içim acayip oldu.hayatta yaklaştırmam çocukları kapuşlarıma.

2. karikatür çok süperdi :D

sadece kötü bir hikaye olduğunu düşünüyorm umarm gerçek değildr:)
karikatrler komikmiş emeğn içn tş..:)

Geri