Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Daha fazla et yememiz için neler yapılıyor?

TheNRK

Platin 3 Üye
Hiç yediğiniz etin kaynağını sorguladınızmı?
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bKRjsUJs3LI[/video]

Cvp: Daha fazla et yememiz için neler yapılıyor?

Veganizmi araştırmanı tavsiye ederim. Ben veganist olmayı düşünüyorum :)

Bu görüntülerdeki insanlar eminim ki şu an hapishanedelerdir. Dünyada böyle görüntüleri kaldırabilecek bir hukuk ya da devlet yok.

Böyle insanları ve bu fabrikayı kuran kişileri Allah'a havale edeceksin.Bir de izin veriyolar bu yapılanlara.Müfetiş yok mu orada :59:

Bu ve bu tip görüntü/vahşetlerin önüne geçebilmek adına, daha ufak yaşta iken çocuklarımıza, kardeşlerimize ve çevremizde ki bireylere hayvan sevgisini aşılamak önemli. Az bir şey hayvan sevgisi, vicdanı olan insan bile, muazzam kazanç uğruna bile olsa bu tip yerlerde çalışmaz, çalıştırmaz. Ailenin verdiği eğitim en belirleyici unsur oluyor burada.

Bu videodaki şahıslar ise kesinlikle katildir. Katil olmak için katledilen sadece insan olması gerekmez. Gerçekten çok yazık

bunu önceden izlemiştim bunların hepsi amerikadaki tesisler ve mezbahalar. geni bozuk sakat yaralı veya hasta hayvanları eziyet içinde imha ediyorlar. avustralyada erkek kuzulara yaptıkları gibi burada domuzlarada uygulanan ve etlerinin yumuşak olması için ve çabuk yağlanmaları için testislerini koparırlar. kurtulamayanları gene imha edilir.

civcivlere gelirsek erkek olanlar üretime girmez onları da kıyma makinesine atarlar. diğerlerinin durumunu gördüğünüzde bu hayvanların durumu daha iyi gözüküyor hiç değilse bir anda ölüyor ve yakayı kurtarıyorlar. dişilerin durumu daha içler acısı gagaları diğerlerine ve kendilerine zarar vermesin diye kesilir ve küçük kafeste yetişip kesilmeyi beklerler.

imha edilenler, yem olarak un tozu niyetine kullanılır. bu hayvanlara tekrar yedirildikleri gibi bir çok hayvanın yeminde kullanılır.

bunların türkiyede olmadığını umuyorum. çinlilerin yaptıkları bunlardan aşağı değil özellikle köpeklere yaptıkları. izlediğim her saniye küfürler etmiştim. mide kaldıracak görüntüler değildi. hayvan teriminin manasını değiştiriyor bunlar.

Neredeyse kürk avcıları kadar vahşet söz konusu. Diyecek söz yok. Hayvanın canı bu şekilde alınmaz. Elden birşey gelmez, tek istediğim aynı şekilde can vermeleri olur.

Geri