Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Deniz kaplumbagası sorunu

Cvp: Deniz kaplumbagası sorunu

pig nosed turtle olabilir mi diye aklıma geldi ya bu nasıl bir caniliktir anlamıyorum hayvanların umursanmadığı bir ülkede yaşıyoruz

Aynen 30 seneye kaplumba nesli tükenir ben söliyim sebebi bu duyarsiz petshopcular :banging:

Gülumse yanlis oldu pardon :$

Pet shopcular ve ogrencileri.. ogrencileri diyorum cunku : kaplumbagayi bakicagmiz yerin tirnagi bile olmayan yerleri,onlara layik olmayan yemleri satiyorlar ve kisiler onlarin anca boyle yasadigini dusunuyor ve oyle bakiyor. Ve tabi onlarinda ogrencileri oluyo. Cok kotu cokk :(

2 ayaklı hayvan cok... Malesef arkadaslar dedıgınız gıbı dılekcemı yazacagım sonra umut edecegım. Bıze dusen tanıdıgımız tanımadıgımız bu ıse kalkısan herkesı bılınclendırmek..

Uzun ugraslar sonucunda petshop kapatildi arkadaslar

2 ay gecmis yazmanizin uzerinden ama yinede tebrik etmek istedim 4 ay boyunca ugrasmissiniz keske herkes sizin kadar bilincli olsa

Ne zaman kapatildi bilmiyorum bn o zaman gormustum uzun sure gitmedim oraya foruma da pek sık girdigim soylenemez

Geri