Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

derisi kopan bulut'a yardımcı olur musunuz?

Cvp: derisi kopan bulut'a yardımcı olur musunuz?

hep baticon sürüyordum, bunu yazdığınız iyi olmuş. Artık pomatla devam ederim. Şimdilik dikiş yok kötüye giderse yaptıracağız tabi. Ama dediğiniz 40 lık mavi ampülden bulamadım 4 yere sordum. bu ne için gerekli tam olarak yani normal ısıtıcıa sarı ampül dışında? birde hem sarı hem bumu takılı kalacak eğer bulabilirsem?

Cvp: derisi kopan bulut'a yardımcı olur musunuz?

mavi gece kuru alana çıkıp uyumaları durumunda kullanılır. ampule doğrudan bakmadıkça yandığını anlamazsın. ışık veren ampuller hayvanı uyutmaz. diğer renklilerin hepsini denedim onlarda azda olsa ışık geliyor. mavi bulamazsan yeşil alırsın. pencereden gündüz ışığı geliyorsa gündüzleri normal ampul takmana gerek yok. 24 saat bu renkli ampul yansın.

istanbulda elektrikçilerin belli bir bölgede toplandığı yer varsa oralara bakmak gerek. sokak arası elektrikçilerde bulman biraz zor.

Geri