Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Desem ne dersin ?

Metali pek dinlemedim derim.
İstanbulda olupta sallanan armı desem ?(deprem oldu diye korktukta :D)

Yok derim. Yain hepsine istte olmaya da :)
Yaşadığım şehirde depremlere alıştım desem????

Hala acayip korkuyorum derim :D Ben o sırada ayaktaydım farketmedima ama ailem hepsi aynı anda farketmişler.

En son şehrinizde hangi büyüklükte deprem oldu desem ?

NOT : TV'de haber çıktı "İstanbulda Sallantı" diye.Sallanmışız gerçekten :rolleyes:

5.9 du ve lise 2 deydik yanlış hatırlamıyosam aynı zamanda da okuldaydık dersin ortasında başlamıştı çok korkunçtu gerçekten. Buna rağmen daha önce yaptığımız tatbikatlar işe yaramıştı herkes ne yapması gerektiğini gayet iyi biliyordu. Herkes çıkması gereken kapıdan çıktı ve kimsenin burnu bile kanamadı çok şükür derim:)

Bu arada bir belgeselde depresyona giren ev kedilerini gösteriyodu. Hatta bi tanesine paxil vermişti hayvan davranışı uzmanı. Acaba kapluşlarımızda da bu sorun olabilir mi desem.

Zannetmem derim... Bana matematik calıstırirmısn desem ne dersin:d

cümlede anlatım bozukluğu var beni değil bana olmalı derim :D

türkçeyle aran nasıl desem ne dersin

türkce dersinde oyun oynuyorum derim:d baskalarinin yanlislarini aricana kendi yanlislarını düzelt desem ¿

Ay ne bileyim kardeşim saç telimi saymak gibi derim... Perilere inanır mısınız desem...

merak etme benm yerm zaten yukarsı aşşa düşmem:p
üç kardesmisiniz desem ne dersn:)

bize hiç misafir gelmez ki derim :D
hayat nasıl gidiyo desem ne ne dersin ?

napym bütün gün forumdaydm derim :D
Sen bugün neler yaptın desem ne dersin ?

Futbol oynarken kolumu fena şekilde incittim derim :)
Moralin nasıl desem ne dersin ?

Öncelikle geçmiş olsun derim. moralim iyi :)
Kaplumbagalrn büyüdümü desem ?

ohooo hemde 2 cm büyüdü parklarda karahindibağ yok ben bu kara kaplşna ne yediricem desem nedersin ( biraz saçma gibimi ne :) uzun oldu ... )

Geri