Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Desteğinizle Çalışmam

sebocua

Yeni Üye
mailto:/img850/9263/sdc10858o.jpg

Uploaded with ImageShack.us

mailto:/img560/6793/sdc10860k.jpg

Cvp: Desteğinizle Çalışmam

Çok güzel çok tatlılar. resimleri nasıl yüklediniz bende olmadı forumun resim yükleme yerinde.

bunlar ne kadar tatlı böyle:D:D ufacıklar ..
uzun ömürler diliyorum:D

Kapluşlar çok tatlı gerçekten. Akvaryumunuz da çok güzel olmuş :)

Çok teşekkür ederim sizlerin sayesinde oldu aslında :) bunun için ben sizlere teşekkür ederim

Minikler sanki sarayda yaşıyorlar. Uzun süre size yetecek bir akvaryum kurmuşsunuz. İleride bir dış filtre ile destekleyebilirsiniz.

Bir de gördüğüm kadarıyla şeffaf ampül kullanmışsınız. Kaplumbağaların gözlerini rahatsız edebilir. Aynı watt değerinde soft(beyaza boyalı) ampüllerden edinirseniz daha rahat edersiniz. :)

eminemre' Alıntı:
Bir de gördüğüm kadarıyla şeffaf ampül kullanmışsınız. Kaplumbağaların gözlerini rahatsız edebilir. Aynı watt değerinde soft(beyaza boyalı) ampüllerden edinirseniz daha rahat edersiniz. :)

bunu demediniz bana :) yarın ilk işim ozaman soft ampul almak 40 waat değerinde

akvaryum boyutları 100 cm eni 40 cm genişlik suanda

Kuru alana çıkmıyorlar neden acaba ?

Akvaryumu yeni kurdunuz alışmak için bir süre alabilir.

Geri