Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

dev akvaryum:)

sehran

Bronz 5 Üye
fotoğrafları bir resim sitesinden bulduğum için nerede oldukları hakkında bilgi veremiyorum. akvaryumlar hakkında bilgisi olan arkadaşımız varsa bilgilendirirse sevinirim.

yukarıdaki ve bu iletideki fotoğraflar Okinawa Churaumi akvaryum a aittir.
(kendi kendimi düzelttim:) )

anca japonlar yapar böyle şeyleri : ) istanbul çevresindekiler darıcadaki kuş cennetine gitmişlerse (kapatıldı bildigim kadarıyla ya da kapatılacaktı) orada da büyük akvaryumlar vardı ve inanılmaz pislik içindeydiler. burada resmi konulanlara bakıyorum da, mükemmel bir mimari gerektiriyor. mütiş ;)

newport akvaryum

bu da ingiltere den bir görüntü.

februata baksana adamlar üşenmemiş bina yapmış içini doldurmuş!!:) şaka gibi! keşke gidip görebilsek hepsini..

bu arada ben normal resim eklemeyi beceremedim böyle ekledim ama..??

bu da mükemmelmiş : ) keşke türkiye sınırları içerisinde böyle güzel akvaryumlar yapılsa.

(dipnot: resmin linkini
şeklinde komut arasına alırsanız direk ekleyebilirsiniz)

yahu bu nedir böyle. adamlardaki zevke bak. tek kelimeyle harikaaaaaaa.

HArika!Akvaryumları çok seviyorum...Hatta o beyaz benekli köpek balığı olan fotoğrafın değişik bir pozu benim masaüstü arka planım.:)Çok hoşuma gidiyor.Gerçekten Türkiye'de olsa çok güzel olurdu.Hem de çok ilgi çekerdi.Mesela böyle bir lokanta açılabilir.Ya da sadece akvaryum dünyası adı altında bir yer açılabilir.

bayrampaşada otogar ın yanında carrefour ikea pratiker gibi alış veriş mağazaları var şimdi hepsinden daha büyük bir tane daha yapılıyor orda bi pano ya kocaman yazı asmışlar 8000 m2 lik dev akvaryum diye bence yetkililerde bu resimleri görüp özenmiş olabilir yani istanbulda da dev bir akvaryum umuz olucak (yazıyı okula metroyla gidip gelirken gördüm sağmalcılar-kartaltepe arası )

Geri