Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Dip Temizleyici süpürge (:

Fen ve tek. Dersi x)) Evde denemiştim çok güzel bir olay. Atmosfer basıncı ile alakalı.

Ama bu olayı kaplumbağalar için kullanmak gerçekten yüksek bir hayal gücün var. :) tebrikler...

Ben aynı sistemi kurdum.Ancak Suyu ağzımla çekmeye korkuyoum sarmonella gelecek diye...

Evet suyun ağzına gelme şansın var ama dikkat edersen bişey olmaz.Güzel bir çalışma.

su gelecek korkusu yaşamaktansa uzun bir hortumun iki ucuyla birlikte suya batırıp hava almayacak şekilde birini akvaryumun dierini de akvaryumdan alçak bir yere koyarsanız da aynı şey olur.. ağzınızla çekip de su gelcek mi korkusu olmaz :)

haha çok sevdim mantıklı :) benim taşlarım da ufak ufak parçalanıyor.geçen hafta diş fırçası ve plastik bir tabakayla süpürdüm çoğunu :D bu yöntem daha mantıklı geldi ama deneyeceğim.

bu benim çok işime yarayacak :)

şöylede yapabilirsiniz o aletin diğer ucunu süpürgenin ağzına sokun süpürgeyi çalıştırın yine aynı işlemi görür :)

Kaplumbağa Sever =)' Alıntı:
bu benim çok işime yarayacak :)

şöylede yapabilirsiniz o aletin diğer ucunu süpürgenin ağzına sokun süpürgeyi çalıştırın yine aynı işlemi görür :)

süpürgenin ucunu başka yerden hava almayacak şekilde kapatırsanız olabilir.iyi bir fikir...

Geri