Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

directionerlik

hayvan_sever

Gümüş 1 Üye
slm bu konu eğlence bölümü için hazırlanmıştır directionerlik ne directionun çoook büyük hayranı olanlara deniyor bende onlardanım kalem kutuları tokaları posterleri çıkartmlarrı not defterleri var 5 kişiden oluşan bir müzik grubu adları louis harry liam niall ve zayn eminim bu forumda directioner vardır babam onları bu kadar sevmemden hoşlanmıyor onlarda insan neden abartıyorsun diyor ama ben hala onları seviyorum hiç yüzlerini gerçekte görmediğim kankalarım gibiler şarkılarını öneririm özellikle yeni şarkıları best song ever insanlık dışı güzellikte biz yani directionerler için eminim sizde öyle düşüneceksiniz :133::133:mailto:/1zbxp2x.jpg bunlar onlar

benim çok merak ettiğim bi konu var : ZAYN MÜSLÜMAN MI? :D başka sorum yok teşekkür ederim :)

Cvp: directionerlik

zeynep biz de o dönemlerden geçtik. bizim zamanımız heavy metalin tavan yaptığı dönemdi. odanın her tarafında posterler, tişörtler, aykırı tavırlar. türk müziği dinleyenleri anlamazdım ya da kızardım. büyüdükçe özüne dönüyorsun. her müziğin yeri farklı oluyor. zevk alıyorsun. gençliktir. böyle gelir böyle geçer. ben hala ağırlıklı olarak yabancı müzik dinlerim ama artık tarz ayrımına gitmiyorum. hoşuma giden her şeyi dinliyorum. yazımda dert köşesine cevap verir gibi oldu hani.:smile:

Cvp: directionerlik

doğuş zayn en ilerisinden hristiyan as:D cem abi aynı babam gibi konuştun şu an :33:

Geri