Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Dış Filtrem Bozuldu Sanırım.

_Emre___

Bordo Bereli
Arkadaşlar ben okuldan gelince uyumuşum ve birde ne göriyim dış filtremin borusu bükülmüş bu saate kadar su gitmemiş ve su azalmış dibe vurmuş filtre ateş gibiydi dokunduğumda dinlendirdim biraz soğudu su pompaladım içine geldi ama kafayı yemiş bu filtre çalışıyor çalışmıyor ses çıkarıyor napmalıyım ? :( sizce bir temizlik yapiyim mi ? çünkü başka türlü çalışmaz gibime geliyor içi temizlenince birde ben akvaryum suyuyla dolduruyorum içini ağzını kapatıyorum daha filtremin içi yeni tam su dolmuştu tüm düzeni bozuldu :(

Cvp: Dış Filtrem Bozuldu Sanırım.

ses yapıyorsa içini açmanızda fayda var.içeride dönen mıknatıslı pervaneye bir bakın

Bıktım bu filtreden durmadan sorun çıkarıyor Atmanın en güçlü filtresi bile daha iyidir atman almayı düşünüyorum yada ucuz bi fiyata jebo çünkü bu filtre bozuluyor durmadan :(

emre kardeşim sende nazar var sanırım ya işlerin tersine tersine gidiyo hep

Vallaha nazara geldik :( buda yetmezmiş gibi filtrenin bir parçası kırıldı onu tamir ediyorum tüm herşeyi temizledim içinide su doldurdum umarım düzgün çalışır akvaryum suyu şimdiden bulanıklaştı

herşey gönlüne göre olsun inşallah

Amin teşekkürler düzeldi filtre ses çıkarıyor çok hafif oda zamanla içi su doldukca geçer :)

Su tam dolmayınca ses çıkarır değil mi :) ve su kendiliğinden zamanla yükselir mi ?

Geri