Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

dişi ve erkek kaplumbağalarımdan birini sahiplendirmek istiyorum

kalemero

Platin 5 Üye
merhaba arkadaşlar ,
12 cm erkek 10 cm dişi olan 2 adet red kaplumbağam var. anlaşamadıklarından dolayı ikisini de ayrı sistemde besliyordum fakat hayat düzenimdeki değişiklikten dolayı 1ini sahiplendirmek istiyorum...benden daha iyi şartlarda bakabilecek olan birini tercih edeceğim ve bunu da kanıtlamasını isteyeceğim...gerekli sisteme sahip olan birine sahiplendireceğim yani...dişi çok hareketli çok yaramaz erkek biraz daha uyumlu tercihim erkeği sahiplendirmek olacaktır....
havalar soğuduğundan dolayı yakın mesafe tercih edilecektir Hatay'da yaşıyorum

Cvp: dişi ve erkek kaplumbağalarımdan birini sahiplendirmek istiyorum

konu günceldir.

merhaba arkadaşlar kaplumbağalardan birini sahiplendirmek için pek zamanım kalmadı yardımcı olabilir misiniz ? çevremde almak isteyenler var fakat heves uğruna, o kadar baktım bu hayvanlara anlamayan birine vererek bilinmeze yollamak istemiyorum....

kalemero' Alıntı:
merhaba arkadaşlar ,
12 cm erkek 10 cm dişi olan 2 adet red kaplumbağam var. anlaşamadıklarından dolayı ikisini de ayrı sistemde besliyordum fakat hayat düzenimdeki değişiklikten dolayı 1ini sahiplendirmek istiyorum...benden daha iyi şartlarda bakabilecek olan birini tercih edeceğim ve bunu da kanıtlamasını isteyeceğim...gerekli sisteme sahip olan birine sahiplendireceğim yani...dişi çok hareketli çok yaramaz erkek biraz daha uyumlu tercihim erkeği sahiplendirmek olacaktır....
havalar soğuduğundan dolayı yakın mesafe tercih edilecektir Hatay'da yaşıyorum

Merhaba;

Sahiplendirme yapıldı mı?

Geri