Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

doğum gününüze geniş perspektiften bakış

cem

Süper Moderatör
Yönetici
bu mailide bir kız arkadaşım göndermişti. eski bir şey belki önceden denk gelmiş olabilirsiniz.

MÜKEMMEL!!! SADECE DOĞUM GÜNÜNÜZÜ GİRİN:))
belki inanmayacaksınız ama birebir çıkıyor !

http://www.hediyedenizi.com/DogumGunu/dogum_gunu.php

Siz doğduğunuz gün acaba AY dünyadan nasıl görünüyordu
Doğduğunuz gün dolar kaç paraydı mark kaç paraydı.
Doğduğunuz günkü hürriyet gazetesi ilk sayfası nasıldı.
Kaç eşşek yaşındasınız.
O yılın hit parçaları neydi.
Asgari ücret kaç paraydı gibi
işinize yaramayacak ama okumak isteyeceğiniz bir sürü bilgiyi bir araya topladık.
Niye mi sırf dostlarınıza duyurun diye :)
teşekkürler.
yukarıdaki link açılınca hemen sayfanın üst ortasına doğum günü tarihinizi girin
size özel ilginç bilgiler sayfanızı görün.

Maymunmuşum :) tamda ben :p Ne çok olay olmuş herkestemi boyle acaba benmi yalnis gunde dogmusum :)

Haha çok güzel tamamını bitiremedim ama öngörülen meslekler yolunda ilerliyorum gerçekten hangi hayvan olduğun yazıyor mu ben göremedim şöylenbi baktım . Çok sağol cem abi bu güzel oldu :) :)

Cvp: doğum gününüze geniş perspektiften bakış

tek haneli gün ve aylarda doğanlar başına 0 koyacak.

Haha çok güzel tamamını bitiremedim ama öngörülen meslekler yolunda ilerliyorum gerçekten hangi hayvan olduğun yazıyor mu ben göremedim şöylenbi baktım . Çok sağol cem abi bu güzel oldu :) :)

Yanlışlikla iki kere göndermişim bu mesajı ve ikinci gönderdiğimi silerseniz seinirim kusura bakmayın teşekkürler :)

Geri