Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Dünya'da İyiligin Varoldugunu Kanitlayan Görüntüler

SfBayyurt

Taç 5 Üye
http://onedio.com/haber/dunyada-iyiligin-hala-varoldugunu-kanitlayan-23-kisi-204700

Gerçekten iyi hissettirdi :D

Böyle insanlar olduça dünya daha güzel geliyor gözüme :) hala iyi insanlar var demekki :)

Cvp: Dünya'da İyiligin Varoldugunu Kanitlayan Görüntüler

Çok iyi gitti gece gece :) teşekkürler.. ^^

Güzel sahneler var. En güzelide otelin kral dairesini kapatması. Bir ticarethane herşey para değil diyorsa helal olsun. Haberi özellikle okudum. Zaten yumurtlama oradaki sezonun kapandığı yaz başı olmuş ve bu odanın yanındaki iki odayıda satışa kapatmışlar. Yumurtalar çatlamaya başlayınca yem ve su bırakmaya başlamışlar. Tüm yumurtalar açılana kadar koruma devam edecek açıklamasında bulunmuşlar. Bu bile doğal hayatı korumak için işinin başındayken örnek bir hareket.

Teşekkürler Semiha.

benim hoşuma giden doğalgaz sayacı ve uçağa binen ikizlerin yazısı. anne babaya seyyar süt makinesi ve alt değiştirici yazmaları renk katmış. ziyarete gidersen kulaklıkta veriyorlar. yolcu otobüslerinden nefret etmemin sebebide çocuk ağlamaları. keşke herkes bunu yapsa.

Benim en bayildigim haberler de hayvan sevgisi taşiyip onlara yardim etmeye çabalayan minikler
Çocuklarin merhametli olmasi demek dünyanin iyilikle dolacagi anlamina gelir bana göre
Nasil yetişirlerse öyle de gider
Hayvana eziyeti seven çocuk ve gençleri duya duya böyle haberlere hasret kalmişiz
Ama dünyada iyi insanlar çok şükürler olsun ki:)

bugün ara bir sokağa girdim yolun ortasında bir güvercin korna çaldım gitmedi. indim arabadan kenara sürdüm. galiba uçamıyordu. kaçtı park halindeki arabanın altına. sonradan pişman oldum. keşke yakalayıp alsamıydım diye. çarpma ya da hastalık belirtisi yoktu. iriydi muhtemelen yaşlılık emareleri olabilir. yürüye yürüye gitti.

Geri