Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Eheim 2008 Hava Kabarcigi Problemi

Azman

Elmas 4 Üye
Bugün temizlememe ragmen cihaz cok az veriyor hava kabarcigini, bu model normalde zayif verir ama suan yok denecek kadar azalmis, konumlandirma olarak baslik kismi neredeyse suya sifir ama hala hava kabarcigi cok az, ozelikle kerem hocam siz kullanmistiniz bu cihazi belki bir tavsiyeniz olur, tesekkürler.

Delik içi alg ve kir bağlamış olabilir. Kulak çöpü ile o kısmı temizle. İç filtrelerin su çıkış kısmı belli dönemlerde temizlenmeli.

Cvp: Eheim 2008 Hava Kabarcigi Problemi

cem beyin dediklerini dene, bide o döndürülen bölümü yukarı çekersen sanırım daha fazla hava veriyor. hava aparatını ben çok kullanmadım, açıkcası su çıkışını yüzeyi dalgalandıracak gibi yaparsan gerekli hava alışverişini sessizce yapar

Peki cok tesekkürler. Basligi yukari cekince hava kabarcigi hic vermiyor ama yuzeyi dalgalandiriyor öyle yapayim eger oksijen saglayacaksa.

Fiyat performans ürünü bir hava motoru öneride bulunur musunuz? Daha once kullanmadim, hava tasi vs. almak da gerekirmi yaninda yoksa tek motor is goruyor mu?

Cvp: Eheim 2008 Hava Kabarcigi Problemi

gereksiz alma bence ses yapacak boşuna, yüzeyi dalgalandır o yeter. hava motoru hava bastığında değil o hava baloncukları yüzeye çıkıp patlarken yüzeyde hava alışverişini sağlar ki bu filtrenin su çıkışını yüzeyde dalgalanma yaratmasıyla aynı durum

ha bu arada söküp takarken üst hazne tam oturmamış olabilir o yüzden hava vermiyor da olabilir ona bi bak istersen

Geri