Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Eıheım aqua 60 iç filtre

hicbirfikrimyok2021

Bronz 5 Üye
Filtre sanki çalışmıyor üflemiyor gibi geliyor bana çıtır çıtır ufak sesler geliyor
Ayrıca su da bulanık 12 saattir takılı

Ekli dosyalar

• 20240731_124751.jpg
    20240731_124751.jpg
    1.9 MB · Görüntüleme: 12
  • 20240731_123540.jpg
    20240731_123540.jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 12
Filtre düşük wattlı. Yeterince sirkülasyon yapmaz.

Su ısıtıcı tam batan model ise tabana yatay konumlandırın. Değilse cam kısmı olabildiğince suya indirin. Plastik kısma kadar.

Turti cleani çöpe atın.

Stick yem olarak ya tropical axolotl yada omega one juvenile turtle sticks yemlerinden birini alın.

Tüm fişleri çekip suyu alın yeni suyu yavaşça ekleyin.

Şebeke suyu kullanıyorsanız hayvanı suya koymadan önce notox'tan 3 damla damlatıp suyu karıştırın. 10 dakika bekleyip hayvanı suya alın.

Filtre düşük wattlı. Yeterince sirkülasyon yapmaz.

Su ısıtıcı tam batan model ise tabana yatay konumlandırın. Değilse cam kısmı olabildiğince suya indirin. Plastik kısma kadar.

Turti cleani çöpe atın.

Stick yem olarak ya tropical axolotl yada omega one juvenile turtle sticks yemlerinden birini alın.

Tüm fişleri çekip suyu alın yeni suyu yavaşça ekleyin.

Şebeke suyu kullanıyorsanız hayvanı suya koymadan önce notox'tan 3 damla damlatıp suyu karıştırın. 10 dakika bekleyip hayvanı suya alın.
kuzeyden marka içme suyu kullandım, filtre arasına kum sıkışmış yenisi ile değiştirdim çalıştı. Hava vermeye gerek varmı

Hava kabarcığı suya oksijen verip su kalitesinin süresini uzatır.

Yalnız filtre su içinde olduğu için hortumdan suyu dışarı atabilir. Buna dikkat edin.

Geri