Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşabilecek ve kaplumbağanız hakkında merak ettiğiniz sorulara cevap bulabileceksiniz.

Üye Ol!

elma salyangozları ve kaplumbağa

duyguserdar

Bronz 1 Üye
iki tane elma salyangozu aldım kaplumbapamın yanına. şimdilik gayet neşeliler hem salyangozlar hem kapluumbağam :) umarım ilerde bi sorun olmaz.. başka besleyen var mı bu sevimli yaratıklardan ve kaplumbağayla bi sorun oluyor mu?
merak edenler için tekrar yazmak istedim.. kenlikle iyi bir fikir değilmiş.. az önce oldukça vahşi görüntüler izledim.. salyangozun birine fena yazık oldu..

Akarakurt

Admin
Yönetici
Elma salyangozlarıyla kaplumbağa birlikye yaşıyamaz.
Kaplumbağa elma salyangozunu yaşatmaz.

Saygılar,

aragorn

SKF Delisi
Bu mesajınızı okumadan önce diğer konularda yazmıştım cevap ve orda bahsettiğim şeylerin ne derece kaçınılmaz bir durum olduğunu kendiniz görerek tecrübe etmişsiniz ne yazık ki.

Ne tür bir canlı olursa olsun kaplumbağalar ile aynı ortamda bakılmamalı, hatta farklı türden su kaplumbağaları, aynı türden olup büyüklükleri farklı olan kaplumbağalar bile aynı akvaryumda beslenmemeli.

cspr

Gümüş 4 Üye
yakın bir zamanda görerek tecrübe edineceksiniz malesef, ne derece bir arada yaşayıp yaşamadıklarını ..

TheSilici

Bronz 2 Üye
Elma salyangozlarıyla kaplumbağa birlikte yaşayamaz.

Saygılar...