Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

elma salyangozu kaplumbağanın ölümüne sebep olabilir mi ?

ceviz

Bronz 2 Üye
elma salyangozu kaplumbağanın ölümüne sebep olabilir mi ?

Cvp: elma salyangozu kaplumbağanın ölümüne sebep olabilir mi ?

Elma salyangozu diğer salyangozlar gibi aşırı derecede üremez. Yosun ve yem artıklarını çok iyi temizler. Zararı olmaz. Ama senin kapluş bir süre sonra onu yiyebilir :)

Kaplumbağalar elma salyangozunu kesinlikle yer. Ayrı bir akvaryumda elma salyangozu bakan biri olarak elma salyangozlarının çok özel canlılar olduğunu düşünüyorum. Besliyormusunuz bilmiyorum ama bir sabah kabuğunu suyun yüzeyinde yüzerken bulabilirsiniz.

Kaplumbağamızın balık dışında yanında besleyebileceğimiz kaplumbağamıza yararı dokunucak canlılar nelerdir?

Balığı kısa bir süre sonra zaten yer :) Kendi türünden bir canlı besleyebilirsiniz onun haricinde aklıma başka bişey gelmiyor.

çok yardımcı oldunuz teşekkür ederim:D

Rica ederim ama doğruyu söyledim :D Kaplumbağalar avcı tabiatlıdır. Biliyorsunuzdur zaten söylememe gerek yok.

onun için teşekkür ettim zaten:)evet biliyorum ama bilmediğim şeyler vardır belki die sordum.

Kaplumba elma slyangozunu ölümüne sebep olur yiyerek.

Kaplumbağa elma salyangozunun ölümüne neden olur.

Ama elma bir parazit veya hastalık taşımıyorsa kaplumbağanın ölümüne neden olmaz.

Geri