Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

En güzel kapluş isimleri :)

tosbik57

Bordo Bereli
Nane, limon, bitirim, bicirik, bıdık, bili, boncuk, bonibon, böcük, büdü, cemşit, cesur, cici, cicoz, concon, capkın, çıtır, deniz, dio, donatello, dost, eboş, edi, efe, emrullah, erik, erman, fasülye, fetih, fındık, fırlama, fırtık, fıstık, fiona, gıcır, hektor, paris, herkül, hüsam, ıtır, işko, joi , kabluş, kapişko, keratta, kermit, kıtır, kıpır, leonardo, lili, lucas, mahcup, mantar, mercan, marul, miko, minnoş, miskin, nemo, oburcan, rıfkı, recep, zıpır, zuzu , zühtü , zeki ,zeytin ,maya ,pırpır ,yakışıklı ,çirkin, kıyak, dahi. :)

Kapluşuna isim bulamayanlara bir cok isim var burda :) yardımcı olduysam ne mutlu bana :)
mailto:/19/s/ndslb.jpg

Cvp: En güzel kapluş isimleri :)

bence ''Gabu'' da güzel isim olabilir severken hep Gabu diyorum ^^

imzam güzel olmuş mu bu arada :)

Walla aklıma gelen güzel isimleri faydalı olur diye yazdım oda güzel bir isim , ben imzanı göremedim mobilden olmuyo :)

Geri