Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.
Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Eski konularımı görememe

asliaral

SKF Delisi
Merhaba

Eski konularımı, aşağıda resimde işaretlediğim yerden görmeye çalıştığımda, yetki yok mesajı çıkıyor.

Ayrıca 9 Ocak'taki Yavaşlama konulu kendi açtığım iletime yine aynı sorundan cevap yazamıyorum. Bu vesileyle ona da yazayım. Sorun telefonum ya da tarayıcı kaynaklı değil. Şuanda Edge ile bilgisayardayım ve neredeyse bir sayfayı açmak için bazen dakikalarca bekliyorum ve bazen de uzun süre bekletip, forum ana sayfasına atıyor.

Bunun dışında muhtemelen yarım senedir, kendi konularım dahil çoğu konuya yorum yazamadığımı iletmekteyim.

Eğer bir süre yahut bundan sonra kimse ilgilenmiyorsa, bunu da anlayışla karşılıyorum ancak lütfen söyleyin ve boşuna sürekli girip zaman ve emek kaybı yaşamayayım. Zira bu hem mailden, hem buradan defalrca ilettiğim bir konu. Ancak dönüş olmuyor.

Bu da yine dönülmeze artık foruma son girişim olacak.

Teşekkürler.

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    331.2 KB · Görüntüleme: 1