Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

eurovision şampiyonuu !!!

gecebekçisi

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar eurovision3dk once bitti şampiyon almanya 2.likte bizde cok çekişmeli oldu isteyen şuan trt 1 de canl ıyayın

Merhaba.
Evet.Almanya 1. oldu...Biz Manga ile 2. olduk.Seneye direk olarak finaldeyiz...Seneye almanyada yapılacak...
İyi forumlar.

evet bende izledim ama turkiyeyi taktir ettiğim soylenemez geçen sene iyiydi bu yıl sevmedim

Evet bu sene kötüydü..Ama Doğduğumuz yer TÜRKİYE..!Mutlaka sewmeliyiz..Asla wazgeçmemeliyiz..;)

doğru :D ama almanyanın 12puan yollaması gerekirdi butun gurbetçiler orda

maNgama sakin laf soylemeyin. Gecen sene hadise rezil etti bizi, bu sene superdik muhtesemdiler her zamanki gibi. 2. Olmamiz 6.dan daha iyi bence. Ayrica ulkeye gore oy veriyorlar o ne sarki neydi oyle :S kazanmayi maNga herseyden cok hak etti. maNgam benim ya

MissSevda' Alıntı:
maNgama sakin laf soylemeyin. Gecen sene hadise rezil etti bizi, bu sene superdik muhtesemdiler her zamanki gibi. 2. Olmamiz 6.dan daha iyi bence. Ayrica ulkeye gore oy veriyorlar o ne sarki neydi oyle :S kazanmayi maNga herseyden cok hak etti. maNgam benim ya

Katılıyorum.1.liği hak ettik :)Şarkılar oylanmadı siyasi sorunlara göre oylama yapıldıgını düşünüyorum...

Geri