Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

evrendeki boyutsal sınır

cem

Süper Moderatör
Yönetici
http://htwins.net/scale2/lang.html

evrendeki en küçük parçacıktan en büyüğüne kadar olan her şeyin animasyon gösterisi.

yüklenirken biraz yavaş gidiyor. görüntü gelince türkçeyi seçip başlatma tuşuna basın. iyi seyirler.

Cvp: evrendeki boyutsal sınır

İlginç bir site olmuş gerçekten. Teşekkürler Cem abi

Evren öyle bir yer ki öyle doğa üstü bir boyutta yaşıyoruz ki inanılmaz. :)
Nasıl başladı herşey ? nasıl birden oldu insanlar nasıl oluştu. Sorular geliyor.
Bu soruların cevabını almak isteyenlere kitap önerim

-PLEİADES MESAJLARI P'TAAH 1
-PLEİADES MESAJLARI P'TAAH 2
-ANDROMEDA'DAN GELEN UFO
-PLEİADES ÖĞRETİLERİ 1

inanmıyorum çok ilginç bilgiler var bu arada benim annemde hepatit be var ama şu an sağlıklı nolur duğa edinde ona bişey olmasın o mikrop yüzünden :':)':)':)':)59::59::59::59::(:(

zeynep antikor üretiyor mu? yani taşıyıcı mı geçici olarak kaptı mı ? benim annem taşıyıcı. dişçiden kapmıştı. vücudu antikor üretiyor. yalnız dikkat etsin kan yoluyla size de bulaşabilir. size bulaşmasını önlemek için 6 aylık süreçte 2'si aynı biri değişik toplamda 3 iğne oluyorsun sana bulaşma ihtimali ortadan kalkıyor. bunu ihmal etmeyin. geçmiş olsun. Allah tez zamanda şifasını versin.

Geri