Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

evsiz hayvanlar

aytek

Bronz 4 Üye
arkadaşlar benim bir hayvan sever arkadaşım internetten köpek sahiplenmek istiyor fakat bu konuda bilgimiz yok acaba sahiplenirse şehirler arası gönderiliyormu nasıl oluyor bu iş bilgisi olan arkadaşlar varmıdır bu konuda

Cvp: evsiz hayvanlar

Başlığa uygun olarak arkadaşınız evsiz hayvan sahiplenmek istiyorsa internetten değil, bulunduğu şehirdeki barınaktan; caddelerde, sokaklarda onlarcası olan evsiz hayvanlardan sahiplenebilir.

bulunduğumuz şehirdeki barınakta hep evcil olmayan büyük sokak köpekleri var. ama arkadaşım evin içinde bakabileceği bir köpek sahiplenmek istiyor

arkadaşınız nerde ikame ediıyor. acil yazarmısınız

şu an bende amerikan cocker var 2.5 aylıktan biraz büyük acil bi yuva arıyorum da ona konu acmak için girdim sizin yazdığınızı görünce inş dedim.

barınaklarda sokaklarda onlarca evsiz ''CİNS''köpekler var insanlar bakmadığından salıyorlar bulunduğunuz il içindeki barınaklara bakın olmazsa sahiplenmek içinde bulunduğunuz ildeki sahiplendirenlere bakın

bulundugumuz ilde bulamadık hocam.oyüzden internetten arıyoruz

Geri