Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Eylül Ayının Üyesi Yarışması Sonuçlanmıştır!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Akarakurt

Admin
Yönetici
Merhaba,
Eylül Ayının Üyesi Yarışması Sonuçlanmıştır!
Bu ay seçtiğimiz üye:

panpon DUR!
Yeni üye olmasına rağmen güzel bir çıkış yapan üyemizi tebrik ediyoruz.

Bizden kazandığı ödül:
mailto:/otuz.com_logostamp.php?img=images/20090220154323eg_otuz.com_20071115180125eg_otuz_com_reptomin.jpg
# Su kaplumbağalarının beslenme alışkanlıklarına uygun olarak geliştirilmiş, sağlıklı, lezzetli stick formda ana yemdir.
# Kaplumbağalar için tüm gerekli besinleri içerir
# Zengin kalsiyum içeriği sayesinde, sağlıklı bir kabuk oluşumu ve güçlü kemik gelişimi sağlar
# Yüksek oranda, kolay sindirilebilir protein içerir.
# Ürünün İçeriği:
# Class Bitkisel ürünler, balık ve balık ürünleri, bitkisel protein ekstraktı, maya, yağlar, yosun, yumuşak ve sert kabuklu deniz ürünleri, lesitin, lysin, vitamin ve mineraller.

Sponsorumuz OTUZ.COM'a teşekkür ederiz.
Hediye gönderimi için panpon k.adlı üyemizın bana ulaşması gerekmektedir.
Saygılarımla,

Hiç düşünmüyordum ayın üyesi seçilmek yeni geldiğim için sonuçta :D
sizce adres vermek doğru mudur??bu arada tebrik edenler için çok teşekkür ederim :p

Teşekkürler Admin

Normal kargo.
Adres veriyorsunuz gönderiyoruz.
Diğer ayın üyesi olan üyelerimizede sorabilirsiniz.

stick yemlerin içinde birde ana yem almak istiyordum bu yem çeşidi ana yemmiş.Çok teşekkürler Admin :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri