Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Facebook Dolandırıcılığı...

furkan54ozan

Bordo Bereli
Değerli Facebook Üyesi Furkan Karabulut

Hesabınız şikayet nedeniyle kapatılma sonuçlanabilir. "Facebook güvenliği altına alınabilmesinde inceleme yapılarak kapanmayacaktır."

Yapmanız gereken: Facebook üzerine kayıtlı Windows Live Messenger ve parolanızı bizi ulaştırmanızdır.

Facebook'un özelliklerini kötüye kullanmaya devam etmen, hesabının kapatılmasıyla sonuçlanabilir.

Facebook Ekibi

Sabah böyle bir mesaj geldi facebookdan.Aklı sıra uyanık biri benim şifremi alıcak :)
Sakın inanmayın arkadaşlar.Bu şekilde facebook kesınlıkle bir mesaj atmaz atamaz.Facebook bile bizden şifremizi isteyemez.Böyle bir mesaj geldiğinde Kısasa kısas yapabilir mesela :)

Facebook bilişim suçlarına şikayet ettim sizi.IP numaranızdan yerinizi tespit edip gerekeni yapacaklardır umarım.Profil hırsızları.

Bu şekilde cevap verdim.Ve 10 dakika sonra hesap kapatılmıs karsıdakı kısının :) Yani sizde onu korkutun bir şekilde.

Umarım kımse sifresini vermemiştir.

İyi forumlar.

Geri