Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Fikirlerinizle sitemiz..

Bence silinmemeli sonuçta bu özellk daha önce yoktu yani mesajlar silinirse teşekkr edilmemş gibi gözkck:D yada insanlar eski mesajlarına dönp tek tek teşkkr etcek bu da pek mantıklı gelmiyor bana :) ama bundan sonrası için o buton kullanılabilir.

evet onu bende düşünmüştüm ama bundan sonrası uygun gürünüyor :D

Evet arada unutuldu.Katılıyorum butonunuda en kısa zamanda siteye eklemeye çalışacağım.

Belli bir süre foruma girmeyince üyeliğimiz siliniyor mu? Benim üyeliğim ilginçtir gitmiş, tekrar üye oldum, siteden uzaklaştırılacak birşey yaptığımı da sanmıyorum, iyi çalışmalar.

Forumumz 3 ay geriye gitmek zorunda kaldı bu yüzden son 3 aydaki üyelikler silindi :)

Belki site kasılmaması için yapılıyor ama bu avatar resimlerinin boyutları çok küçük biraz daha büyütülebilir .

evet ben de aynı fikirdeyim kapluşumun resmini avatar yapamıyorum çook büyük diyor bana :D

frhtkoc' Alıntı:
Belki site kasılmaması için yapılıyor ama bu avatar resimlerinin boyutları çok küçük biraz daha büyütülebilir .

evet Ahmet bey sonunda büyüttü belki şimdi koyabilirsiniz.

Geri