Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Film Replikleri

eminemre

Bordo Bereli
Bu başlık altında sevdiğiniz filmlerden unutulamayan, felsefik ve duygusal replikleri filmin ismini belirtmek şartıyla paylaşabilirsiniz.

V for Vendetta
mailto:/images/M/MV5BOTI5ODc3NzExNV5BMl5BanBnXkFtZTcwNzYxNzQzMw@@._V1._SY317_CR0,0,214,317_.jpg

V, kendini öldürmeye çalışan hükümet askerlerine seslenir:

"Sizin silahlarınız var. Şayet kurşunlarınız bitmeden ölmüş olmam için dua edin. Aksi takdirde kurşunlarınıı doldurmadan hepinizi öldürmüş olacağım."

Cvp: Film Replikleri

Birden gelince söyleyemedim ama dün izlediğim filimde kunfu panda 2 çok gülmüştüm.
Kötü kurt panda hakkında
-Bir pandaydı yumuşak ve pofudukdu görünce sevesim geldi efendim. tabı filimde izlemek lazım.:)

BRAVEHEART

*

Savaş sahnelerinin birinde :

Piyade genç : Neden savaşalım?

William Walles : Bu savaşa katılmazsanız aradan yıllar geçtiğinde yaşıyorsanız eğer.

Yaşlanmış bir halde yatakta ölümü beklerken ''Keşke bunu deneseydim-keşke o savaşa katılsaydım-keşke o anı yaşasaydım''diyecekseniz.

Ve iş işten geçmiş olucak...

Jack: Biliyor musun, korsanlar hakkında bu kadar umutsuz düşüncesi olan biri için korsan olma yolunda iyi ilerliyorsun. Hapishaneden bir adam kaçırdın, filoya ait bir gemiye el koydun, bir grup korsanla Tortuga'dan denize açıldın… Ve tamamen hazine takıntılısın.
Will: Doğru değil; hazine takıntılı değilim.
Jack: Her hazine altın ve gümüşten ibaret değildir dostum!!!
mailto:/albums/k528/aycajd/374677_196926723730685_102650263158332_423371_26401969_n.jpg
Karayip Korsanları benim için serinin bütün replikleri çok değerli bu sadece bir tanesi :)

gazoz' Alıntı:
Jack Sparrow mükemmel :)

bence de çok seviyorum jack'ı :D ben zaten inanılmaz büyük Johnny Depp hayranıyımdır ismimden de anlayabilirsiniz (aycajd)

Bu gün bu postu gördüm bu konu aklıma geldi ekliyim dedim :)
http://9gag.com/gag/2219113

Bazen yürümeyi öğrenmeden koşman gerekir.

Iron Man

Buz devri 3
sid bulduğu dinazor yumurtalarını tanıtırken,
Sid:rafadan,lob bu da cıvık :)

Leyla il Mecnun (dizi)

ismail abi: Senin ağzından çıkanla kulağının duyduğunun hiçbir gün aynı şey olduğunun farkına varmıycanmı sen ?

favori sözüm :)

batukar' Alıntı:
Leyla il Mecnun (dizi)

ismail abi: Senin ağzından çıkanla kulağının duyduğunun hiçbir gün aynı şey olduğunun farkına varmıycanmı sen ?

favori sözüm :)

Aynen :)
(Leyla ile Mecnun)
bide bu vardı:

*İsmail abi=Mecnunn
*Mecnun=hoopp
*İsmail abi=Ne yaptın?
*Mecnun=Neyi ne yaptın?
*İsmail abi=Su faturasını yatırdın mı diye sormuyorum demi her halde.Yengeyi ne yaptın?
*Mecnun=Aynı
*İsmail abi=Bitti diyon yani
*Mecnun=Nasıl?
*İsmail abi=Bitti diyon yani
*Mecnun=Evet bitti.Sen ne yaptın?
*İsmail abi=Midemi yıkattım
*mecnun=Nasıl?
*Mecnun=Ne yaptın?
*Mecnun=Ne oldu da?
*İsmail abi=Bir şey olmadı.Öyle iç dış bir temizlik yapıyım deidim .O kadar iyi geldi ki misgibi oldu yemin ederim
*Mecnun=Durduk yere mideni mi yıkattın?
*İsmail abi=hee İç dış yıkattım o kadr iyi geldi ki Sen de yıkatsana ayy senin miden leş gibidir yemin ediyorum ya iyi gelir vallaha bak
*Mecnun=Hadi ben kaçtım o zaman .Adam durduk yere midesini yıkatmış iyice kafayı yedi her halde bu
*İsmail abi=Nasıl ?
*Mecnun=Yok abi ötle kendi kendime

300589_268205629856236_259914987351967_1143407_5260684_n.jpg

AL YAZMALIM

Asiye: Ne Kolay Değil mi Kendi Hatalarını Görmemek Hep Bir Başkaları Kötüdür Hep Birileri Kandırır Seni Hep Uçurumun dibindesindir İlyas sen tüm şanslarını tükettin benim kalbim sensin ilyas seni unutmam için kalbimi söküp atmam lazım ama olmuyor olmuyor işte.!!
İlyas: Seni seviyorum al yazmalım bizim aşkımız çok büyük asiye bizim aşkımız bir efsane yeniden aile olalım.

Bayılıyorum bu repliğe ^^

Geri