Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

filtre sesi

Hayır zarar gelmez ama akvaryumda temizlik sağlayamazsın, akvaryum temizliği için 24 saat çalışması lazım.

Furkansankapan merhaba,
Filtrenin bağlantı noktalarını kontrol edersen belki sesi bir nebze azaltabilirsin. Her ne kadar güçlü bir filtre olmasa da aynı sorun benim filtremde de de vardı, ve bağlantı noktalarını iyice sıkıştırdıktan ve filtreyi cama tam olarak oturttuktan sonra sesin azaldığını farkettim; hata hiç duyulmuyor gibi bir şey. Umarım sende de işe yarar. :)

Güçlü bir şelale filtre ile sorun çözülebilir.:)

kapatabilirsin ama akvaryum temizliği zamanı daha çabuk gelir

ben de filtre alacağım.ama kapluşum geceleri yatağımın altında duruyor.eğer filtre ses çıkartırsa ben uyuyamam!sadece uyuyamam değil babam da bu ses nerden geliyo diye arar bulur ve evde kaplumbağa beslediğimi öğrenir.ne yapacağım ben yaa?

Edit tubidik: Türkçe'mize özen gösterelim.

Kaplumbağa beslediğinizi aileniz bilmiyor mu? Bence söylemenizde fayda var.Ayrıca anneniz temizlik yapmıyor mu? Nasıl görmüyor hayret.

Geri