Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

filtrem mi bozuldu acaba sizce?

alpingen

Bronz 5 Üye
Atman at005f model filtrem vardi hem suyu temizler hem de hava verirdi suya baloncuk baloncuk. En son filtresini temizledim simdi hava vermiyor sadece hava alma borusundan hava uflersem veriyor acaba bozulmus mudur? Yeni almam gerekirse nerden kaca bulabilirim? Bu bendeki iyi birsey mi?

Edit tubidik: Türkçe'mize özen gösterelim.

ben bilemem yeni aldım daha akvaryumu yok plastik kutuda bence sen onu akvaryumcuya sor

Gule gule buyut belizcim acilen akvaryum yaptir da rahata kavussunlar size beraber uzun ve mutlu bir omur dilerim :)

bozulduğunu sanmıyorum tüm parçaları doğru yerleştirdiğinizden ve hava hortumunun tam takılı olduğundan emin olun.. bir de filtrenizi suyun yüzeyine biraz daha yaklaştırarak sabitlemeyi deneyin..

aragorn a katılıyorum. filtreyi su yüzeyine yaklaştırıp konumuyla oyna havayı verdiğini gördüğün zaman sabitle o şekilde.. benimde başıma çok geldi.

Geri