Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Filtrem

antifbyigit

Bordo Bereli
Arkadaşlar benim filterm 4 senelik bir filtre artık suyu fazla temizlemiyor karbonlarıda işe yaramıyordur muhtemelen, karbon almak istedim ama 15-20 tl arası başlıyor zaten fitrem doğru düzgün pislikleri emmiyor akvaryumum küçük eğer çalışan eski bir filtresi olan varsa ucuza satabilir mi veya vere bilir mi filtre ala bilirim 15-20 tl arası ama onların emiş gücü çok az ve çabuk bozulur o yüzden kapluşlarım için en iyi en sağlıklı ve temiz bir ortam istiyorum çünkü daha bebek sayılırlar hele deri değiştirme dönemindeler şuan filtre deriyi emmediği için derilerini yiyiyorlar uzaklaştırıyorum gelip gene yiyorlar. :(

20 liraya zaten dukkanlardan gayet saglam bir iç filtre alabilirsin Atman ın filtrelerini tavsiye ederim

Geri