Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

fizik kimya minik..(: (foto)

Çok tatlılar Rabbim hepinize uzun ömürler versin.

Bu arada akvaryumun çok güzelmiş.

hepsi biribrinden güzel ama miniğin o siyah gözleri onu diğerlerinden bir adım öne taşıyor.

ya castiel ben o çizgili kaplumbağadan istiyorum yaaa :) çok tatlı o minik :)

onun gozleri cidden çok guzel insan gozu gibi =) çok şeker maşallah benm oğlum :):)
yeni resim koycam birazdan çok büyüdüler minikte ole.

Cvp: fizik kimya minik..:) (foto)

Çok tatlılar yaaa :) 1günlük çizgili maceramdan öğrendğim kadarıyla çeneleri kırmızı yanaklılar kadar kuvvetli değil :) seni görünce deliye dönmüyorlar.Yemi görene kadar epey bi zaman geçiyor.Saklanmaya bayılıyorlar :) Boyunları çok uzun :)

Çok tatlılar maaşallah, nazar değmez inşallah.

Miniği nerde buldunuz kırmızı yanaklılarla yaşaya biliyorsa bende birtane istiyorum çok tatlı.

evet ben de çok beğeniyorum Minik'i... Bulursam akvaryumuma almak isterim Bübü'mün yanına ama küçük almak istemem çünkü bübü zarar verir diye korkuyorum. akvaryumu büyüttüğümde, bulursam bir yerlerden büyük alacağım ya da küçük bulursam onu bübü'nün eski akvaryumda büyütüp, sonra büyüyünce Bübü'nün yanına koyacağım

Fotoğraflara bakarken aklıma takıldı: bir resimde köpük banyosu yaparken yazıyor, acaba sabun köpüğü mü yoksa ben mi yanlış gördüm?

Maaşallah :) Nazar değmesin :)

bayıldım ben bunlara ya:D o nasıl pörtlek bir gözdür:d

maşallah:d

Geri