Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Fluval plastik korumalı elektronik ısıtıcı

AEK

Bordo Bereli
http://www.fluvalaquatics.com/us/product/A774-e300-advanced-electronic-heater/#.U1EUmdiKDcc

Merhaba,

Bugün yeni bir ürün gördüm. Aslında alacaktım ama bana tam batan bir model gerektiği için almadım. Fluval plastik korumalı elektronik ısıtıcı üretmiş. 50w, 100w, 200w, 300w güçte çeşitleri mevcut. Kalitali bir ürün ve kolay ayarlanabilir olduğunu gördüm. Yanımda kullanımını gösterdiler. Kutu üzerinde uyarıları var, kafa sudan dışarıda dik konumlanacak. Yatay ve tam su içerisinde uygun olmadığını belirtmiş. Korumalı arayanlar için Sera ve Jbl olana iyi bir alternatif bulmuş olduk. Tek öğrenemediğim fiyatı oldu. Merak edip sormadım.

Cvp: Fluval plastik korumalı elektronik ısıtıcı

Fiyat 143.60 tl Abi :) ürün çok güzel

Benim alacağım akvaryuma elimdekiler uygun mu yoksa bunun gibi bişey mi almam gerek ayrıca kafası dışarıda kalıyor ya akvaryum malzemeleri sudan soğutmalı oluyor mesela diyelim su azaldı çok fazla dışarıda kaldı yanar mı ??

O yuzden plastige yani en ust sinira kadar su koyuyoruz gerci yine patlamaz ama calismayi durdurur kaliteli bir markaysa
Buna gerek yok asiri pahali

Şimdi internetten bakınca 160 tl fiyat dahi gördüm. Zaten fluval eheim kalitesine yakın olduğu içinde bence kullanışlıdır.

Gittigidiyorda 300 watt ı 160 lira abi

Yani sonuç olarak almama gerek yok mu büyük akvaryum olacak sürekli temizlik gerektirmeyecek motor olursa iyi olur

Bu ısıtıcı Başak. Ama muadil daha uygun fiyatlı tam batan ürünler var.

ben her zaman komplike ürünlerden uzak durmuşumdur. alet güzel ama dediğim gibi. sağlam ve basit ilk tercihim.

Geri