Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Forum yöneticilerinden özür diliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

biber

Gümüş 3 Üye
Katılım
25 Mar 2009
Mesajlar
166
Arkadaşlar özür diliyorum.Örümcekler resimleri konusunun bu kadar önemli olduğunu veya bu kadar uzayacağını düşünmemiştim forumda gereksiz tartışma konusuna neden olduğum için sizlerden özür diliyorum. Konu ve resimler konumuz dışı olduğunu düşünerek böyle bir başlık yazmıştım afedersiniz Konu ve resimler mesajımı forumdan kaldırın fazla uzamasın teşekkür ederim.
 
rica ederiz. konu sadece siz ve örümceklerle ilgili konu sahibi diğer üyemiz arasındaydı ancak öyle kalmadı sanırım. konuyla ilgili düşüncelerini zaten diğer konuda söyledim. burda tekrar aynı şeyleri dile getirmeyeceğim. tüm üyelerimizden tartışma için özür dileriz bu derece küçük bir ricanın da böyle bir tartışmaya dönmesinin nedenini anlayamadım şahsen.
 
Biber,istiyorsanız sizin durumunuzu Admin ile görüşelim tam bilmiyorum ama belki o bölüme girmenizi engelleyebiliriz en azından rahatsız olmazsınız ?
Tartışma konusunuda lütfen kapatalım ne moderatörlerimizin nede sizin hiçbir suçunuz yok hatta sakin davranışlarınız ve bu özür büyüklüğünüz için ben teşekkür ederim.
 
Adminle görüşmeye de hiç gerek yok ben o mesjı yazmadım sayıyorum teşekkürler tekrar arkadaşlar. Örümcekler forum da bile bana sorun oldular anlayın artık durumumu:)
 
Yok hani eğer rahatsız oluyorsanız belki bir çözüm bulabiliriz diye demiştim :)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst