Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Forumun Nokia Uygulaması

woswos

Bordo Bereli
Arkadaşlar Nokia ovi store için ''sukaplumbagasi.com Mobil'' diye bir uygulama yaptım. Bu uygulama da sitemiz gibi, ovi için ilk ve tek kaplumbağa uygulaması Bu uygulama ile açılan son konuların ilk mesajları görüp okuyabiliyoruz tek sorun bu olayı RSS ile yaptığım için cevap yazılmıyor :( Nokia telefonları olanlar varsa ve görüşlerini aktarırlarsa sevinirim.
İndirmek için:
*Nokia telefonunuzdan ovi'ye girip aramaya ''kaplumbağa'' yazarak ulaşabilirsiniz.
*Bilgisayardan telefona yüklemek için buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Not:Nasıl yaptın diyenler olursa buradan siz de yapabilirsiniz.

Cvp: Forumun Nokia Uygulaması

Gerek yok bence :) Forumumuzun ''Mobil Versiyonu'' mevcut.

Biliyorum ama bir katkım olsun istedim :D

Emeğine sağlık yarın indircem, bu arada Nokia C6-01, Nokia C7, E6, E7, N8, X7, Nokia 500 ve Nokia Oro bu modellere sahip olanlar nokia belle yi indirebilir.Anna ya göre gerçekten güzel :)

Arkadaşlar uygulama denenmiştir, çalışıyor.Nasıl ulaşabileceğiniz konunun ilk mesajında mevcut.

woswos' Alıntı:
Arkadaşlar Nokia ovi store için ''sukaplumbagasi.com Mobil'' diye bir uygulama yaptım. Bu uygulama da sitemiz gibi, ovi için ilk ve tek kaplumbağa uygulaması Bu uygulama ile açılan son konuların ilk mesajları görüp okuyabiliyoruz tek sorun bu olayı RSS ile yaptığım için cevap yazılmıyor :( Nokia telefonları olanlar varsa ve görüşlerini aktarırlarsa sevinirim.
İndirmek için:
*Nokia telefonunuzdan ovi'ye girip aramaya ''kaplumbağa'' yazarak ulaşabilirsiniz.
*Bilgisayardan telefona yüklemek için buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Geri