Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

gereksiz yorumlar

cem

Süper Moderatör
Yönetici
arkadaşlar, malumunuz bir süredir yönetim olarak dikkatimizi çeken, konular içinde yazmış olduğunuz hal hatır sorma, bunlara cevap verme gibi gereksiz yorumlar sebebiyle konular dağılmakla birlikte yardıma ihtiyaç duyan ve acil cevap bekleyen arkadaşlara da;

- bu yorumlara bakmak;

-imla hatalarını düzeltmek;

-yanlış konulara yazılan yorumları ilgili konulara taşımak;

suretiyle vakit kaybettiğimiz için zamanında ve hızlı şekilde cevap veremiyor ve yetişemiyoruz. yazılan cevaplara karşılık olarak kafanıza takılan bir soru yoksa cevap yazmak yerine "teşekkür" butonuna basarak gereksiz yorum karmaşasının önüne geçilebilirsiniz. biz de kısa sürede soru soran arkadaşlara cevap verebiliriz. bu konularda biraz daha hassasiyetle davranmanızı rica ederiz.
Yönetim

Bir sorum olacaktı ben tabletten giriyorum ve sanırım siteyi mobi versiyonundan görüyorum. Mobil versiyonda teşekkür butonunu göremedim ben mi bulamıyorum yoksa yok mu?

Bende tabletten giriyorum mobil versiyonda butonlar gözükmüyor .

Cvp: gereksiz yorumlar

mobil versiyonda eksik butonlar var. bende yeni konu açmayı bulamadım illa pc den girilicek

Cvp: gereksiz yorumlar

Yeni konu açabilirsiniz. Uygun kategoriye girip sağ üstten yeni konu aça tıklayıp yapabilirsiniz.
Alıntı da yapabilirsiniz. Sadece teşekkür butonu yok.

Cvp: RE: gereksiz yorumlar

Kapluştron' Alıntı:
O zaman teşekkürler diye yorum atalımmı biz. :)

Tabiki olabilir. Önce kolay yolu tercih etmeli, mümkün değilse tabiki yeni mesaj atılabilir.

Geri