Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Gofretim benim...

gizemli_kiz19

As 4 Üye
bu Akvaryumum 29*22*39 cm boyutlarında 30 litre.yeni aldım.Akvaryum Roma döneminden kalmış gibi duruyor.bu yüzden içine en kısa zamanda roma havası kazandırmayı düşünüyorum.
bunlarda resimlerimiz...

mailto:/gal.php?g=gizmo101i.jpg

[attachment=326]
[attachment=327]
[attachment=328]

Ekli dosyalar

• _gizmo_081.jpg
    113.8 KB · Görüntüleme: 51
  • _gizmo_108.jpg
    117.2 KB · Görüntüleme: 44
  • _gizmo_013.jpg
    159.9 KB · Görüntüleme: 50
evet büyükçe bir taş bir orta boy midye filtre ve ısıtıcı var.bi kaç tanede küçük midye var.bunlar size ıvır zıvır gelebilir ama gofret onlara bağlı.çok seviyor onları.bu yüzden çıkaramıyoruz hiçbirini.

teşekkür ederim..gofret eylül 2008 den beri benimle.inş uzun yaşar.

Gofretiniz ve size sağlıklı günler dilerim. Akvaryumu biraz tenhalaştırma önerisine ben de katılıyorum. :)

alttaki küçük resimler eski akvaryumundan.şuanda yeni akvaryumun içinde büyük bir kaya,küçük boylarda 4-5 tane midye(taşın sıkışabilecek yerlerine koydum :D ) ısıtıcı,filtre ve kuru alan mevcut.anlayacağınız kalabalık değil.teşekkürler...şuanda böyle.büyük midye yok sadece...

[attachment=335]

Ekli dosyalar

• _gizmo_116.jpg
    _gizmo_116.jpg
    49.6 KB · Görüntüleme: 24
çok şekermiş bayıldım kaplumbağanıza gelirsem size,mıncıklamada tereddütün olmasın :D uzun ömürler dilerim :)

aaa bend eyeni görüyorum çok tatlıymış ama büyümüşdür herhalde şimdi o :)

Geri