Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Gofretim iyi ki doğdunnn :)

gizemli_kiz19

As 4 Üye
Bugün gofretimi alalı tam 1 yıl oldu.aslında bugün doğmadı ama olsun.1 yılda 3,6 cm büyüdü :D

Daha da hızlı büyür umarım artık, uzun yıllar birlikte olmanız dileğiyle.

Daha daha daha daha daha daha fazla büyür inşallah :) :)

umarım ama yeni akvaryum aldırmıyorlar.bu ona yetermiş.büyüyecek diyorum büyüyüp sığmayana kadar almak yok dediler.

mutlu yıllar :) umarım daha uzun seneler kutlayabilriz doğum gününü :)

gizemli_kiz19' Alıntı:
umarım ama yeni akvaryum aldırmıyorlar.bu ona yetermiş.büyüyecek diyorum büyüyüp sığmayana kadar almak yok dediler.

Banada aynısını yapıyorlar kucukcuk hayvan onun içine sığar diyorlar anlatamıyorum ki derdimi birisi daha kaplumba vercek diyorumki akvaryum kucuk gelir olmaz nasıl kucuk gelcek kocaman akvaryum kocaman falan değil :) Bana akvaryum gittikce kücük geliyor bir büyügünü istiyorum hep amama olmuyor:( :(

hepinize teşekkür ederim.daha senelerce kutlarım onun doğum gününü inşallah.tabi sizde :D

Geri