Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Grip oldum kapluşuma bulaşır mı?

vamp_betl

As 1 Üye
Arkadaşlar bu sabah uyandım çok hastaydım.Okula gitmedim.:D(Şu anda annemin hazırladığı ballı-naneli-zencefilli iğrenç sıvıyı içiyorum.)Benim öğrenmek istediğim kaplumbağama da bulaşır mı?İyileşene kadar ondan uzak durmalı mıyım?Aslında insan hastalığının bulaşacağını sanmam ama yine de emin olmalıyım.Çünkü veterinere götüremem.Evet.Yorumlarınızı bekliyorum.:cool:

Çok zor bir ihtimal kaplumbağanıza bulaştırmanız :)
Geçmiş olsun.

:D ... Yok bulaşmaz aksine kaplumbağa kabuğundaki pırıltılardan yapılan gizli bir iksir seni iyi edebilir... :D

Sağ olun. Bulaşamayacağından emin olmak istemiştim sadece. Teşekkür ederim.

Eski kaplumbağam kabuğunu değiştirdiğinde 2 parçayı saklamıştım. Hala duruyor. Madem iyi gelecek çay yapıp içeyim. :p :D :p

edit medcezir999: Türkçe'mize özen gösterelim.

Sağ olun. Yani ne olur ne olmaz diye sorıyım demiştim. Çünkü kaplumbağadan insana bulaşabiliyor.

edit medcezir999: Türkçe'mize özen gösterelim. (Cümleler büyük harfle başlar ve 'sağ olun' kelimesi görüldüğü üzere böyle yazılır.)

Geri