Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Günlük Yem Önerisi ?

Virulence

Gümüş 2 Üye
Yavru kaplumbağam var ve günlük yem almak istiyorum. Hergün verebilceğim hazır yemlerden söylermisiniz arkadaşlar? Marka,açıklama vs..

RE: Günlük Yem Önerisini

Sera raffy p'yi ana yem olarak kullanabilirsiniz.Sera raffy ı da ek yem olarak kullanılabilir.

Tetra veya Sera alabilirsiniz.Ek yem olarak kurutulmuş karides alabilirsiniz karidesler 2 günde bir verilmelidir.

Yeni aldım kaplumbağayı ve yem konusunda bilgim olmadığı için kurutulmuş karides almıştım yem olarak, burada ne kadar yanlış olduğunu öğrendim o yüzden acilen günlük yem almam lazım ve bilgi almadan, öğrenmedende almak istemiyorum; teşekkürler..

Edit alcatraz:Lütfen Türkçemize önem verelim.
Edit vamp_betl:Lütfen Türkçemize özen gösterelim.

RE: Günlük Yem Önerisini

vamp_betl' Alıntı:
Sera raffy p'yi ana yem olarak kullanabilirsiniz.Sera raffy ı da ek yem olarak kullanılabilir.
Bunlar en kaliteli yemlerdir, tabi ki daha farklı yem markaları da var.

Geri