Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

güzel aksesuar alabileceğim bildiğiniz bir yer varmı?

- KOZYATAĞI carrefour sa'nın karşısında yaklaşık bir elli metre kadar uzaklıkta profesyonel anlamda yardımcı olan, temiz ve büyük bir petshop ve petshop aksesuarları satan bir yer kalitelidir önerebilirim.
- EMİNÖNÜndeki akvaryumcular artık işin tamamen toptan ticaret gözüyle bakıp olayı abarttıkları için orada balıklar hariç diğer canlılara (sürüngenler, kediler, köpekler, kuş türleri vs. vs.. ) hiç bir özen göstermemektedirler ve bilmemektedirler. (şahsen ordaki bir akvaryumcuya kuru alan varmı diye bir soru sormuştum bir zamanlar, aldığım cevap beni dumur etmişti :) )
- KADIKÖYdeki akvaryumcular çarşısı dağıldığı için sahile yakın yerlere dağıldılar ve o taraftakileride önermem, daha çok bahariyeye çıkarken boğayı geçtikten sonra bir kaç pet shop'cu gözünüze çarpacaktır onları ve eğer biliyorsanız göztepe yolu üzerinde ziver beyi geçtikten sonra iki karşılıklı akvaryumcu vardır, onlarıda tavsiye ederim..)
- ÜMRANİYEye yakın iseniz size orada çarşı durağını civarında olan çarşı petshop diye bir dükkanı ve onun karşı hizasında biraz ilerisinde vizyonu lüx duran bir pet shop vardır, o ikisini önerebilirim, çünkü biraz işi biliyorlar. Ama çarşı durağına gelmeden önce geride kalan akvaryumcuları kesinlikle önermiyorum!)
- BEŞİKTAŞta meydanın çarşısında, ikinci katta bir akvaryumcu var,oraya uzun zamandır gitmedim ama bildiğim kadarıyla tecrübeli bir sahibi vardı..
Bunlar benim tecrübe edindiğim İstanbulun iki yakasındaki akvaryumcular ..

Merhaba

Kozyatağındaki tam olarak nerede ? yada ismi nedir bilginiz varsa yazabilirmisiniz ?

Tesekkurler simdiden.

Geri