Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Hachiko:Bir köpeğin hikayesi

Sprite

Gümüş 1 Üye
merhaba arkadaşlar uzun zamandır foruma giremiyorfum ce geçenlerde boş zamanım olunca film izleyeyim dedim araştırdım ve Hachiko isimli bir film varmış yazdım direk çıktı zaten ama şunu söylemeliyim ki muhteşem bir film hayatımda unutamayacağım birkaç filmden biri gerçek yaşanılmış bir hikayeyi yansıtıyor ve Akita İnu cinsi bir köpeğin sahibini kaybettikten 9 yıl sonra hala hergün aynı yerde sahibini beklediğini anlatıyor 1933 yılında gerçekleşmiş bir olaydır ben fazla anlatmayayım ve siz bakın filme ama şunu söyleyebilirim ki hayvanseverseniz ve az da olsa duygusalsanız :) ağlarsınız NOT: ileride o cinsten almaya karar verdim bir üniversiteye bir geçeyim alacağım kafama koydum ama türkiyede safkan bulmak zor :D iyi seyirler

Cvp: Hachiko:Bir köpeğin hikayesi

o filmi 3 kez izlemiştim izlemeye değer bir film. richard gere oynuyor, amerikan uyarlaması. ali o cinsi türkiyede bulmak imkansız derecesinde.

Paylaşim için teşekkürler

Filmi izledigimde ben de aglamaktan helak olmuştum
İnsan köpegim beni böyle sevip de öldügümde harap olacaksa böyle sevmesin diyor:(
Eger köpek alacak olsam şahsen irkina bakacagimi hiç sanmiyorum
Zaten gerek yok hatta bi barinaga gidip mazlumun birinin hayatini kurtar derim arkadaşim

filmi izlemedim fakat şu üniye geçim köpek alcam durumunu unutmalısın bence :D bende aynısını diyodumda bakılmazı imkanısız olacak dediydi dersin :D

Bu konuda Aytekin haklı üniversite özgür rahat sosyal yaşamanın paylaşımın gezmenin tozmanın son kalesi tadını çıkar hala özlemle andığım zamanlardır. Sonrasında hayat mücadelesi derken kimseyle görüşme olanağın olmuyor. En samimi olduğun arkadaşlarınla bile araya dağlar giriyor. Bu günler geri gelmiyor keyfini çıkar

Akita inu köpeğinin safkanları japonyada köpeğin özellikleri beni çok etkiledi sahibi için küçük şeyler yapmıyor mesela topu getirmiyor o sahibini 9 sene bekliyo köpek ölmeseydi sahibini dahada beklerdi filmi izleyen arkadaşlar bilir köpek sadece sahibinin ölceğini hissettiği zaman topu getirdi bu arada dayım tokyoda yaşıyor bende üniverstede dayımın yanına taşınmayı düşünüyorum ve oradan köpeği almayı planlıyorom 4 sene sabretmem lazım :smile::smile:

Sizi normal konularda da gormek isteriz

Geri