Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

hagen nutrafın turtle clean

feneras

Yeni Üye
arkadaslar boyle bır urun aldım ınternetten ancak arastırdım sanırım kaplumbaga satan yerler ıcın buyuk akvaryumalrda kullanılıyormus tam bılmıyorum yardımcı olabılırmısınız? son 2-3 gundur hıcbısey yemıyolar dogru durust :(

aldıgım urunun adı hagen turtle clean 30 ml

plastik kapta mı bakıyorsunuz kaplumbağalarınıza? o ürün bir tür vitamin görevi görüyor bildiğim kadarıyla suyun daha geç kirlenmesini de sağlıyor.. fakat yem yememesine çözüm olmayacakır büyük oranla.. bakım şartlarınızı söylerseniz daha iyi yardımcı olabiliriz..

evet plastık kapta bakıyorum suya ne kadar katıcagımı bılmıyorum ılacı.....

öncelikle akvaryuma geçmelisiniz yoksa kapta hiçbir vitaminin ya da ilacın yararı olmayacaktır.. akvaryuma geçtiğinizde farkı göreceksinizdir siz de.. kapta yem yememeleri gayet normal su sıcaklığının düşük olması yetersiz alanlarının olması sularının kirlenmesi kuru alanları olmaması gibi nedenlerle.. forumda bu konuyla ilgili daha detaylı bilgi de bulabilirsiniz..

bugun alıcam akvaryum...ancak cok yıyolardı su ıkı uc gundur yemıyolar bu sabah yıne yemedıler...bakalım bugun alayım akvaryum belkı duzelırler

Akvaryum ve gerekli diğer ekipmanları aldığınız zaman problem ortadan kalkıcaktır.
Hatta doymak bilmiyiceklerdir.

Geri