Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Hangi Boy

@ whitegull kızabilirsiniz ama tepkinizi abartmayın. Genç kaplumbağanın verdiği yanlış bilgiye dayanarak almış arkadaş. Bende uyardım. O akvaryum ikisine bile küçükken 3üncüyü hiç düşünmeyin. 3 tane kaplumbağa için 150*50*50 boylarında bir akvaryum yapmalısınız. Birde lütfen tanışmanıza tanıtım bölümünden yada özel mesajla devam edin. Konuyla alakasız mesajlar silinecektir

ben alabildiğinin en büyüğünü almasını söyledim fakat kendisi babasının etkisinde kalarak küçük aldı.lütfen bilip bilmeden insanları suçlamayalım

ege-can' Alıntı:
bende öyle düşünüyorum ama babam o kadar büyüğe gerek yok diyor:)yarın bir tane 35*50 cm yükseklik 30 cm olan akvaryum alıcam sence yeterli mi ? herşeyi dört dörtlük almışken hepsini taktırdım akvaryuma :)

genç kaplumbağa' Alıntı:
Alabildiğinin en büyüğünü al.

buda kanıtı ben uyarımı yapmıştım.ne yapayım şimdi akvaryumu küçük aldı diye kapısınamı dayanayım.ben ne diyebilirim ki kendi tercihi.

ya sen bakma onlara. takma kafanı görmezden gel hangi anadolu lisesi ve hangi il

adana seyhan rotary.sen hangi lise.istersen tanışmaya bölüm aç ordan konuşalım
whitegull' Alıntı:
Edit furkan54ozan:Hitap şeklimize dikkat edelim lütfen !
gerekeni yaptığın için teşekkürler furkan:)

Evet lütfen tanısma bölümünden devam edin.Buradan devam ederseniz mesajlarınız silinecektir.

yinede o boy çok fazla küçük babasının etkisinde kalıp onu alması doğru değil çünkü yine eninde sonunda o kaplumbağalar tartışacak. Son uyarı tanışma bölümümüzde var.

MissSevda' Alıntı:
@ whitegull kızabilirsiniz ama tepkinizi abartmayın. Genç kaplumbağanın verdiği yanlış bilgiye dayanarak almış arkadaş. Bende uyardım. O akvaryum ikisine bile küçükken 3üncüyü hiç düşünmeyin. 3 tane kaplumbağa için 150*50*50 boylarında bir akvaryum yapmalısınız. Birde lütfen tanışmanıza tanıtım bölümünden yada özel mesajla devam edin. Konuyla alakasız mesajlar silinecektir
Genç kaplumbağanın verdiği yanlış bilgiye dayanarak almış arkadaş.
insan bu lafa kırılıyor ya

Geri