Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

hangi yemi almalıyım

oguz10

Yeni Üye
arkadaşlar yarın newşehire gidiom oradaki pet shoplardan yem alacam anamurdaki pet shop başka yerde ki 1.5 tl lik sanyo 20 gr yeme 7.5 tl dio :D

bise anamurda sera reptil canvivor var etçil için o iyimidir ?

onun yerine sera reptil hetbivor otcul alsam daha ii gibi gelio 2 yşna tosbaama

bunlardan bulamazsam neler önerirsiniz alabileceğim newşehirdeki pet shop tan
arkadaşlar yemler 2-3 çeşit olacak kaplumbaam meyve yemiyo o yüzden 1 tanesi bitkisel olacak söliim şimdiden ;)
büyük boy almamayı düşünüom küçük boylarından bol çeşitli alacam

çook acil cevap bekliom şimdidn tşkkurler

dediim yemlerin url si bunlar
etçil ağırliklı olan:

mailto:/urun_detay.aspx?kat=153&urn=4851

bitli agırlıklı olan:

mailto:/urun_detay.aspx?kat=153&urn=4852

RE: çook acil

Kaplumbağanız 2 yaşında olduğu için otçul ağırlıklı beslenmesi daha iyi olur. Ek yem olarak karides verebilirsiniz arada nadir olarak. Bir de konunuzun başlığını sorununuzu tanımlayacak şekilde değiştirirseniz daha sonra arama yapan arkadaşların kolay ulaşabilmesi açısından iyi olur.

heman ilgilendiin için tşkkürler aragorn marka ve kod yazarsan sevinirim

Ben teşekkür ederim. Sera Reptil Professional Herbivor alabilirsiniz otçul içerikli bir yem olduğu için. Verdiğim linke de göz atmanız yararlı olacaktır.

https://www.sukaplumbagasi.com/forum/showthread.php?tid=1207

allah razı olsun zorun gitmesin de yazmıştım oraya 2-3 çeşit küçük boy alacam 1 i herbivor tmm dier 1 i karides alsam hadi 1 tn de evde var ucuz ama bayılıo hergele :D tmm yaa başka bişie grk kalmadı saol vallaha

aragorn dur arkadaş bi dk
vitamin alayım mı
alacaksam hangi marka alayım
:D sınırı zorluom gliba banlanacam:D

Olur mu ya :) Vitamin olarak bulabilirseniz sera tavsiye ederim. Yoksa beephar ya da bio turtvit alabilirsiniz. Bunlar da yoksa deep fix alırsınız. Ben teşekkür ederim yardımcı olabiliyorsak ne mutlu.

Geri