Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Haqos Pilli Dip Süpürgesi

Cvp: Haqos Pilli Dip Süpürgesi

Ne kadar kullanışsız bir ürün olduğunu anlatmaya kelimeler yetmez, herşeyden önce büyük c pil ile çalışıyor, çok güçsüz bir motoru var, çok fazla kaldırdığınızda su gelmemeye başlıyor, pisliği tutan torbanın gözenekleri çoğu şeyi tutamıyor, bu yüzden suyu bulandırıyor, malzeme kalitesi çok kötü vb... Ben bu ürünü aldım, aldığımdan beri 2-3 kere kullandım ve şu anda kutusunun içinde yatıyor, yarım bir pet şişeye bahçe hortumu geçirip çok daha iyi randıman alırsınız, illa pilli birşeyler yapacağım diyorsanız da pille çalışan damacana pompaları var, iki ürünün de olayı tamamen aynı, alın kendiniz yapın, o daha güçlüdür.

Sefa , bir ürün yerden yere bu kadar vurulurdu :)) Firma sahipleri görse kapatırdı dükkanı herhalde:):):)

Teşekkürler yorumların için:)

20 liralık bir pilli dip temizliyicen ne bekleyebilirsinki :)

hendrixster' Alıntı:
Sefa , bir ürün yerden yere bu kadar vurulurdu :)) Firma sahipleri görse kapatırdı dükkanı herhalde:):):)

Teşekkürler yorumların için:)

:) Valla ben 30 lira vermiştim, sanırım akvaryum hobisine başladığımdan beri en çok üzüldüğüm alışveriş bu oldu, para sokakta bulunmuyor sonuçta :) Rica ederim.

sefa damacana için olandan bende var. senin sifon için söylediklerinle aynı hisler içindeyim. bende kaldırıp attım. en iyisi pompalılar. yalnız seçerken su emiş kısmına dikkat etmek gerekir. derin su için olan daha uzun sığ su için olan daha kısadır. yani videodakinin ucu küçük akvaryum için.

Bu pillikerden bende memnun değilim. Eheim pilli olanı aldım. Daha da fazla para verdim. Sefa ile aynı şekilde bir kaç kere kullanıp kutusuna koydum. Gereksiz ve pahalı ekipmanlar.

Geri