Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

hareket etmiyor

Cvp: hareket etmiyor

Su kaplumbağasi satisi yasaklandi dediler tekrar el altindan satiyorlar. Bende akvaryum kurmayi düşünüyorum tekrardan. Uzun bir sure yogundum.

Bazi Köpeklerde gercekten havaya uculacak cinsten ama. Oturduğum apartmanda rottweiler besleyen bir komsumuz var.Köpek kimsede huzur birakmadi.Gecen ay sahibinin kolunu issirdi. Kac kez şikayet ettik hala bir sonuc yok. Tabi onu o saldirgan hale getiren sahibidir.

Hayvanın aşı kartı ve kimliği varsa zabıta bir şey yapamaz. Bir ihtimal apartmandakilerin ortak karar alıp mahkemeye gitmesi bu işi çözebilir.

Rottweiler bende istiyorum. Dediğin gibi öyle yetişmesi tamamen sahibinin beceriksizliği veya tarzı diyelim. Bizim bir tanıdığın pitbull'u var eve tanımayan biri geldiğinde (saldiriyor sanicaksiniz ama hayir :) ) gelen kişiyi öpüyor sürekli etrafinda dolaşıyor :) yani genetiği istediği kadar fena olsun (doberman hariç) her köpek bir melek olarak yetiştirilebilir. Dobermanlar belli bir yaştan sonra hafıza kaybı yaşıyor ve etrafına saldırabiliyor sahibide buna dahil.

5 sene kangal 13 sene golden baktım (golden hala duruyor kangalı bahçemde zehirlediler 4 sene önce) o dev hayvanı mükemmel bakmıştım övünmek gibi olmasın hayvanlardan çok insanları seviyordu belediye ekipleri 4 sene önce bahçemde zehirlemis kalçasında iğne bulduk kan testi falan zehir çıktı dava açtık mahkeme uğraşmadı bile.. Goldenımında maşallahı var cok şükür.

Benim köpek fobim var malesef :) Oldum olasi hic sevemedim köpekleri

Kimse birlik olmuyor abi malesef. Zabita geldi dedigin gibi hayvanin belgeleri tammış.

XeuaHwaHero' Alıntı:
Benim köpek fobim var malesef :) Oldum olasi hic sevemedim köpekleri

Kimse birlik olmuyor abi malesef. Zabita geldi dedigin gibi hayvanin belgeleri tammış.

Hayvan sürekli evdemi ? Veya adam çıkartmıyor mu hayvanı ? Birde gorduyseniz eğer kuyruğu kesik mi ?

kaplumbağa nasıl akvaryum da bakılıyorsa köpek içinde bahçe şart boxer vardı bende de tip olarak millet korkuyo ama huy olarak çok sakin bir hayvandı tasmasız gezdiriyordum

Aynen öyle, çok mecbursan ispanyol cocker vs tarzı köpekler alıcaksın.

Küçük köpekler genelde asabi ve havlaması yüksek olabiliyor. Gördüğüm hayvanlara baktığımda goldenlar daha uysal. Almaya niyet varsa belediyenin bakım evlerine bak derim koşulları yerine getirme kaydıyla ücretsiz sahiplendirme var. Cins köpeklerde var.

Evet köpek sahiplendirme konusunda bayağı bir ilerlemiş durumdayız millet olarak aslında asil cinslerde bulunabiliyor çoğu yerde.

Geri