Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

hayatımda 1. planda olan tek aşkım ve ben (:

cansell

Taç 1 Üye
bu benim kapluşum ismi yok koymak istemedim kapluş diyorum kısaca ona ama benim hayatımın en tatlı şeyi onu çok seviyorum ne zaman elime para geçse onun için birşeyler alıyorum onu çok seviyorum :)
mailto:/img3/7123/img0702qw.jpg
mailto:/img3/4877/img0703v.jpg
mailto:/img41/9523/img0706o.jpg

Kaplumbağanızı da görmüş olduk:)hep sizinle olsun hiç ayrılmayın:)

Bende kaplumbağıma isim koymak istemedim benimkininde adı kapluş =))

evet küçücük eğer ona birşey olursa kendimi hiç affetmicem onu aldığım için hemde elimden geleni tam olarak yapmadığım için...

O kaplumbaganın bakıldığı ortama göre değişiyor.Beslenmesi yasadığı alanın büyüklüğü gibi..

eee benim fotolar hakkında bi yorum yapmamışsın aşkolsun cihan ):

Bu aralar pek zaman bulup ilgilenemiyorum ya her konuyla, sadece cevaplanmamış soru ya da benzer durumlar varsa zaman ayırabiliyorum. Senin ufaklığı biliyorum ya maşallah, uzun yıllar beraber olursunuz umarım.

bbasakk' Alıntı:
Benim kide küçük 2yılda kaç cm e ulaşıyorlar ?

Benim bitanesi 1 yaşında diğeri 7 aylık falan. İkiside bildiğin takoz gibi koy kamyonun lastiğine kamyon kaymasın o derece ikiside erkek kırmızı etle besliorum kanlı kanlı veriorum arada canlı lepistes fln atıyorum canavar yetistiriyorum pirana atcam yem olarak :D:p

kırmızı et kaplumbagana zararlı olabilir çok sık vermemeni tavsiye ederim..ve canlı yeme karsıyım;)

aynen bende karşıyım hayvanseverliğe karşı bir tutum hem neden kanlı kanlı veriyosunuz ki sanki düelloya mı katılcak ?

Geri