Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Haydi en komik anımızı anlatalım- Gülelim eğlenelim =)

gonzimmm

As 2 Üye
En çok güldüğümüz veya en çok utandığımız komik bir anımızı anlatmaya ne dersiniz ?

Maksat gülmece eğlencede...

Haydi ben başlıyorum aslında benim ki pek komik değil ama fazlasıyla utanmıştım :) Hatta halada utanırım resimlere bakınca...

Küçüğüm daha hatta bayağı küçüğüm okula bile başlamadım sanırım ailemle Tekirdağ'ya gidiyoruz bende o gün gelinlik giyecem düğün var...
Annemde bana biraz makyaj yapmış.Pembe tatlı bir şey.
Ben arkada otururken bulmuşum farla aynayı sür sür sür sür...
Sanki hemen silinecekmiş gibi 15 dakikada bir de sürüyorum.

Sonunda mola verdik yemeğe diye.Annemle babamda o kadar aşırı yapmışımki artık sil dediler.İnatım ya o yaşta bile,silmedim.
Düğün sırası geldi geçti resim çekildik vs. resme bir baktım dayak yemiş gibiyim...Gözler pembe mor kırmızı karışımı acayip bir renk...Rezil etmişim kendimiiii o kadar kalabalığa...

Hala utanıyorum sanırım beni bugün görseler tanıyamazlar.Maske takmış gibi olduğum için :)

Aslında çok anım var bu komik değil sadece utanıyorum çocukluk işte...Sizde anlatınca zamanla bende anlatacağım çünkü şuan aklıma gelmiyor =))

benimde aklıma bişey geldi anlatayım.gerçi benimkide pek komik değil hatta yaptığım kötü bişey :( küçüklüğümden beri sosyal fobiliydim herşeyden kaçar olmuştum.lise sondaydım ve meslek lisesinde olduğumdan haftada 2 gün okul vardı.okula o kadar insanın içine gitmek özelliklede sınıfa girmekte çok zolanıyordum.bu yüzden sürekli okulu ekiyordum.hastanede staj yaptığım için rapor almakta hiç zor olmuyordu.ilk dönemi bu şekilde geçirdim.ikinci dönem daha iyiydim ve okula gidip derslere girmeye başlamıştım. 2. dönemin ilk haftasında bir derse öğretmen oturduğu yerden kalkıp garip garip bana bakarak yanıma geldi.sen kimsin sınıfa yeni mi geldin diye sordu.tabi bütün sınıf koptu :D bende adamın hiçbir dersine girmemişim ilk dönem tanımıyor tabi :)

Ben 4.sınıftayken bir deney vardı herkesin bildiği basit elektrik devresi bir gün bu devreye iki tane pil takınca ampülün daha fazla yandığını fark ettim:d sonra bu kadarlada kalmayıp kabloları elektirk prizine taktım dahada fazla yancak diye tabii sonuç beklediğim gibi olmadı evdeki elektirkler gitti ampül patladı kabloda tuttuğum yere kadar eridi cahillik işte:D :)

Ovvvvvvvvvv =)))))

Hah aklıma geldi anlatayım ;

Bir gün anneannemler bize gelmişti.Anneannem "hadi eminönüne gidiyoruz" diyince ben onu farklı algılamışım.Derler ya sağar duymaz uydurur o misali...
Bende duramadım sordum " anne ! biz evin arkasındamıyız ????"
Sanırım Eminönü'nü "evin önü" anlayan benden başka yoktur herhalde ne dersiniz ?

Geri