Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Haylaz Ve Tırmanma Dersleri :)

hSn24

Bronz 5 Üye
Haylaz tırmanma dersleri veriyor :D

Buyrun Link :
http://www.izlesene.com/video/hayvanlar-haylaz-ve-tirmanma-dersleri/2592705

Çok komik oluyo fakat bi daha yapma bence :) bende yapıyodum.

Ters döndüklerinde bağırsakları birbirine dolanabiliyomuş forumda birinden duymustum.

Bu haksızlık ama ilaç kutusunun üstü kaygan anladığım kadarıyla yoksa çoktan engelleri aşmıştı minik kapluş :))

istiridye' Alıntı:
Çok komik oluyo fakat bi daha yapma bence :) bende yapıyodum.

Ters döndüklerinde bağırsakları birbirine dolanabiliyomuş forumda birinden duymustum.

saol bilgi için :)
frhtkoc' Alıntı:

:):)
bahar2001' Alıntı:
ben açamadım çok uzun süre bekledimama

11 sn. bekledikten sonra açılması lazım ama :)
VamPrelLa' Alıntı:
Bu haksızlık ama ilaç kutusunun üstü kaygan anladığım kadarıyla yoksa çoktan engelleri aşmıştı minik kapluş :))

aynen kaygan :)) sabah çok oynadım ben bunlarla baya alıştılar bana fanusun içine elimi sokuyorum üstüne çıkıyo annem sokuyo takmıyolar bile :))

bence yanlış düşünüyorsunuz yeni alınmış bir kaplumbagayla bu tür oynamak kaplumbagayla sahip arasındaki arkadaşlığı baglantıyı artırabilir...

cemoli12345' Alıntı:
bence yanlış düşünüyorsunuz yeni alınmış bir kaplumbagayla bu tür oynamak kaplumbagayla sahip arasındaki arkadaşlığı baglantıyı artırabilir...

Arkadaşım Hayvana Resmen Eziyet Bu Yuvarlanıyor Hayvan Acı Çekiyor Bağlantıyı Arttırmak İstiyosan Eline Al Başını Okşa Elinle Yem Ver Bişeler Yap Ama Eziyet Etme..!

şimdi polemiğe girmeyelim... ama arkadaş heralde her gün yapmıyor.bunu sık sık yapmadıktan sonra bir sorun olmaz diye düşünüyorum ben....

cemoli12345' Alıntı:
şimdi polemiğe girmeyelim... ama arkadaş heralde her gün yapmıyor.bunu sık sık yapmadıktan sonra bir sorun olmaz diye düşünüyorum ben....

Evet Hergün Yapmıyoorum hatta 1 kere oldu bu suyunu değişirken orda bıraktım kapluşu baktım oynamaya basladı kendi kendine bunu çekmek istedim sadece amacım eziyet değil yanlış anlanmasın.

Geri