Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Hayvan Gösterisi Yapılan Sirklere Gitmeyin!

Zencefil

Bordo Bereli
Ülkemizde, dünyada tepki toplamasına rağmen sirklerde hayvanlara eziyet ediliyor.

Bir çok aile sirklerin gerçek yüzünü bilmeyerek çocuklarının elinden tutup sirklere götürüyorlar.Ancak bizlerin hoşuna giden alkışladığımız her harekette hayvanların nasıl canının yandığını biliyor muyuz?
Sözde eğitim(!) süreçlerinde nasıl eziyetler çektiklerini, ufacık kafeslere tıkılıp tamamen doğalarından koparılmış bir şekilde ölümlerini beklediklerini biliyor muyuz?

Bir süredir Ankara'da devam eden sirkte de durum maalesef aynı.Çok tepki toplamasına rağmen her gün yeni afişler asılıyor.Bir de benimde okuduğum üniversite ne kadar karşı çıksakta öğrencileri o sirke götürmeye, bu eziyeti desteklemeye devam ediyor.

Belki bir iki kişi ile değişecek bir durum değil ama bilinçlenmeli ve bilinçlendirmeliyiz.

Lütfen bu konuda biraz duyarlı olalım.

Benim sevdiğim, hazırlanmış bazı görseller;
mailto:/34zbldy.jpg

mailto:/j0kuwh.jpg

mailto:/287gf8x.jpg

Cvp: Hayvan Gösterisi Yapılan Sirklere Gitmeyin!

Böylesine önemli bir konuya değindiğin için ayrıca teşekkür ediyorum
İnsanları bilinçendirmeli,elimizden geleni fazlasıyla yapmalıyız

536442_464697280236434_1583224323_n.jpg

sirk10.jpg

mailto:/-gbD_WQfms8Q/T0AjpbyQ0mI/AAAAAAAAAvw/P1fNAh34wsA/s400/432329_3137655634423_1055835048_33131602_2011058874_n.jpg

Çok Güzel Bir Konuya Değinmişsiniz . Sirklere Bakış Açım Değişti , Paylaşım İçin Çok Çok Teşekkürler.

Çocuklarımızı bu konuda bilinçlerdirmeliyiz.

Çok güzel bir konuya değinmişsin Arzu, teşekkürler. Resimlerde durumu çok güzel ifade etmiş.
Bunlar kadar işkence ortamı olmasada doğal parklar dışındaki hayvanat bahçelerinede karşıyım ben.

Geri